Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1373
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc”: Kumru ucieknie sprzed ołtarza! Za to Yildiz wyjdzie za mąż

"Zakazany owoc” to turecki serial, który przyciąga przed telewizory miliony widzów. Każdy odcinek przynosi nowe emocje i zwroty akcji. Zaginiony po zdradzie Omer odnajdzie się i będzie strzelał do Kumru i Cagataya. Arzu zginie, a Kumru ucieknie sprzed ołtarza. Co jeszcze wydarzy się w 369, 370 i 371 odcinku serialu “Zakazany owoc”? Sprawdzamy - zaskoczeń z pewnością nie zabraknie.

O czym jest serial "Zakazany owoc"? 

"Zakazany owoc" to turecki serial z 2018 roku. Co tydzień gromadzi przed telewizorami miliony fanów na całym świecie. Akcja popularnej telenoweli rozgrywa się w Stambule, a fabuła opowiada o losach dwóch sióstr z ubogiej rodziny, a także ich przyjaciół i wrogów. Główne bohaterki pragną wieść szczęśliwe życie w stolicy, jednak z uwagi na skrajnie różne charaktery, dla każdej z nich oznacza ono co innego.  

Reklama

Yildiz od początku planuje wzbogacić się poprzez ślub z nieźle sytuowanym i dobrze urodzonym mężczyzną. Natomiast Zeynep ciężko pracuje i nie wyobraża sobie, aby mogła zmienić stan cywilny bez miłości. Zeynep była obecna przez pierwsze dwa sezony serialu. Teraz fabuła skupia się na perypetiach Yildiz i Ender. Dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością wyczekują nowych epizodów, przygotowaliśmy krótkie streszczenie odcinków 369, 670 i 371 "Zakazanego owocu"

"Zakazany owoc": odcinek 369. Omer strzela do Kumru i Cagataya

Przez natrętnych dziennikarzy Atlas, syn Feyzy, dostaje ataku. W 370. Odcinku "Zakazanego owocu" chłopak trafia do szpitala. Feyza pod wpływem Arzu myśli, że to Ender zawiadomiła dziennikarzy. Postanawia się z nią rozmówić.  

Zazdrosny Omer wpada do Cagataya i Kumru z bronią. Strzela, ale Cagaray go obezwładnia. W tym samym czasie  Arzu przychodzi z płatnym mordercą do Ender, u której jest Feyza. Morderca ma zabić obie kobiety, ale zaczyna od Arzu. Ender obezwładnia napastnika. Sami, który nasłał na kobiety mordercę, umiera. Feyza chce wyjechać z synem zagranicę.  

Czytaj też: "Zakazany owoc", odc. 367 i 368: Dogan wygania własną córkę z domu!

"Zakazany owoc": odcinek 370. Yildiz zatrzaskuje się w saunie

W 370. odcinku serialu "Zakazany owoc" Caner w trosce o przyjaciela nakazuje Dilarze skończyć związek z Emirem. Asuman i Ayzel wysyłają Dogana do Yildiz, chcąc ich ze sobą połączyć. Ojciec Kumru proponuje Yildiz wyjazd służbowy. Cagatay przychodzi do restauracji, by pogodzić się z Omarem. Sugeruje, że jego związek z Kumru to większy plan. Omar nie chce słuchać, wciaż czuje się oszukany.  

Tymczasem Ender uważa, że wciąż można wykorzystać Feyzę do tego, żeby zapobiec ślubowi Cagataya z Kumru. Dogan dostaje zaproszenie na ślub córki. Yildiz podczas zwiedzania hotelu zatrzaskuje się w saunie. Temperatura rośnie, a ona nie ma telefonu.  

"Zakazany owoc": odcinek 370. Kumru ucieka sprzed ołtarza

W 371. odcinku serialu "Zakazany owoc" współpracownicy zauważają brak Yildiz. Kiedy Dogan się o tym dowiaduje, przybywa do hotelu i ratuje nieprzytomną kobietę. Dilara zrywa z Emirem i chce odejść z firmy. Cagatay wygaduje się Feyzie, że jego związek z Kumru jest częścią większego planu.  

Tymczasem Kumru pojawia się w mieszkaniu Yildiz. Przekazuje jej zaproszenie i mówi, że taka wiejska dziewczyna nie ma szans na ślub z jej ojcem, Doganem. W dniu ślubu ktoś podrzuca córce Dogana nagranie, z którego wynika, że Cagatay chce ją wykorzystać. Kumru robi mu awanturę i ucieka sprzed ołtarza. Biegnie do ojca, który ją pociesza. W domu Dogana jest Yildiz. Jak się okazuje, właśnie wzięła ślub z ojcem Kumru.  

Kiedy i gdzie oglądać "Zakazany owoc"? 

"Zakazany owoc" w telewizji można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2, o godzinie 17:15. Emisja wyżej opisanych odcinków odbędzie się w następujących dniach:  

  • "Zakazany owoc", odcinek 369 - środa, 20 grudnia 2023; 
  • "Zakazany owoc", odcinek 370 - czwartek, 21 grudnia 2023; 
  • "Zakazany owoc", odcinek 371 - piątek, 22 grudnia 2023.

Osoby, które nie zdążą na premierę, będą mogły nadrobić zaległości, odtwarzając powtórkę w serwisie streamingowym TVP VOD. Seans każdego epizodu trwa około 45 minut

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | streszczenia odcinków | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy