Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 1112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Ender zaostrza konflikt, Lila spotyka byłego męża

„Zakazany owoc” to turecki serial, który opowiada dwóch siostrach, które marzą o lepszym życiu. Każda z nich próbuje je sobie zapewnić na swój sposób. Co czeka siostry w 183 odcinku?

"Zakazany owoc" opowiada historię dwóch sióstr, Yilidz i Zeynep, które pochodzą z biednej dzielnicy Stambułu. Marzeniem Yildiz jest wyjście bogato za mąż. Zamiast swojego księcia z bajki, dziewczyna poznaje Ender, kobietę z wyższych sfer, która zatrudnia Yildiz. Dziewczyna oprócz bycia kelnerką, ma za zadanie także uwieść jej męża.

"Zakazany owoc" odc.183 - streszczenie

Ender próbuje doprowadzić chce zaaranżować spotkanie Sahiki z Nadirem. Intryga kończy się jednak niepowodzeniem, ponieważ mężczyzna odmawia spotkania. Zehra wychodzi na spacer z dzieckiem. Popełnia błąd i myli wózki.

Reklama

Lila wychodzi z koleżankami do klubu. Podczas zabawy zauważa swojego byłego męża. Próbują wzbudzić w sobie nawzajem zazdrość. Wydaje się, że Lila lepiej sobie z tym radzi. Kaya i Ender rozmawiają o swojej relacji.

"Zakazany owoc" odc.183 - gdzie i kiedy oglądać?

Odcinek 183 będzie wyświetlany na antenie TVP 2 już w czwartek 23 marca o godzinie 17:15. Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o tej samej godzinie. Jeden epizod trwa 45 minut.

Fani mogą obejrzeć powtórki serialu w serwisie streamingowym TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Zobacz także:

Ujawniono gigantyczne zarobki byłego męża Joanny Kurskiej! Skandal wokół premii w TVP

Doda bezlitosna dla uczestników "Love Island. Wyspa miłości". Fani zachwyceni! "Królowa jest tylko jedna" 

Jerzy Stuhr wraca na ekrany po skandalu i udziela niepokojącego wywiadu. "Jesteśmy tu razem... po różnych perypetiach"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | streszczenia odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy