Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 1271
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Alihan chce zemścić się na Halicie

„Zakazany owoc” jest kolejnym tureckim serialem, który podbił serca polskich widzów. Emitowany jest na kanale Telewizji Polskiej. Zastąpił inny turecki serial – „Miłość i przeznaczenie”. Akcja odgrywa się w Stambule, gdzie dwie siostry z biednego domu poznają bogatych biznesmenów. Ich życie odwraca się o 180 stopni. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu? Poznajmy streszczenie 64-68. odcinka serialu „Zakazany owoc”.

"Zakazany owoc" opowiada o przygodach Yildiz i Zeynep. W ostatnich odcinkach Zeynep musiała przetrwać ciągłe ataki ze strony Hiry. Kobieta nie może zaakceptować, że Alihan zostawił ją dla kogoś innego. Yildiz natomiast może spodziewać się rozwodu z Halitem. Okazuje się jednak, że jest w ciąży. Nie wszyscy jej jednak wierzą. Czy ciąża jest prawdziwa? Sprawdźmy streszczenie 64-68. odcinka serialu "Zakazany owoc".

"Zakazany owoc": odc. 64. Streszczenie i opis odcinka

Ender jest w stanie poświadczyć, że Yildiz nie jest w ciąży. Niestety, kolejne badania potwierdzają, że Yildiz posiada w sobie dziecko. Zehra planuje rozwinąć swoją relację z Kemalem. Alihan leci samolotem. Nie jest świadomy tego, że pilotuje go Hira. Maszyna znika z radarów.

Reklama

"Zakazany owoc": odc. 65. Streszczenie i opis odcinka

Alihan pomimo problemów, jakie sprawiła mu Hira wrócił. Nic mu się nie stało. Yildiz prosi Halita o zwolnienie Ender z firmy. Mężczyzna spełnia życzenie żony. Zehra nie może ukryć żalu. Emir decyduje się pracować u Kemala. Z mężczyzną współpracować chce również Ender. Usiłuje mieć byłego męża Yildiz po swojej stronie.

"Zakazany owoc": odc. 66. Streszczenie i opis odcinka

Z Zeynep kontaktuje się Irem. Jest dawną znajomą dziewczyny. Zaprasza kobietę na koncert. W trakcie imprezy Irem wpada w oko Hakanowi. Alihan nie może zaakceptować kwitnącej relacji Lili z Emirem. Yildiz spotyka się z matką. Przyznaje kobiecie, że spodziewa się dziecka. Asuman, matka Yildiz decyduje się wspierać i opiekować córką.

"Zakazany owoc": odc. 67. Streszczenie oraz opis odcinka

Matka Yildiz przybywa do domu Halita odczynić urok, jaki został rzucony na ten budynek. Yildiz idzie na badania kontrolne do lekarza. Okazuje się, że dziecko nie żyje. Kobieta boi się o wyjście na jaw całego jej planu.

Alihan próbuje nakłonić Zeynep, by zorganizowała spotkanie z matką. Po pewnym czasie mężczyzna widuje się z Halitem. Ten pokazuje mu zegarek, który chce przekazać Erimowi. Alihan zna ten zegarek. Nosił go mężczyzna, z którym jego matka zdradzała ojca.

"Zakazany owoc": odc. 68. Streszczenie oraz opis odcinka

Yildiz czuje oburzenie, gdyż nikt w domu nie interesuje się jej ciążą. Jedynie Asuman wie, że ciążą została zakończona. Wieczorem odbywają się w rezydencji urodziny Erima. Halit zabronił Asuman wychodzić z pokoju. Alihan nie chce wyjawiać Zeynep powodu swojej irytacji. Mężczyzna wyjawia Hakanowi swój plan. Chce zbliżyć się do Halita, raniąc go przy okazji tak samo, jak on ranił jego rodzinę. Decyduje się zniszczyć biznesmena i odebrać mu wszystkie dobra. 

"Zakazany owoc": odc. 64-68. Kiedy oraz gdzie oglądać serial?

Serial "Zakazany owoc" emitowany jest od poniedziałku do piątku na kanale TVP2. Przeważnie emisja odcinków odbywa się o godzinie 17:15. Odcinek 64. będzie można obejrzeć już w poniedziałek, 26 września. Nie ma emitowanych w telewizji powtórek odcinków. Można je jednak nadrobić na stronie internetowej TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

***

Zobacz też:

"Łowca androidów": Amazon zrealizuje serialową kontynuację kultowego filmu

"Święta rodzina": Nowy serial Netflixa [premiera]

"Barwy szczęścia": Odcinki 2659-2663. Celina załatwi Zaborskiego! Uwiedzie go i...

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | streszczenie odcinków | Telewizja Polska SA | TVP2 | VOD
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy