Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1377
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przerwa w emisji tureckich seriali w TVP. Kiedy nowe odcinki popularnych produkcji?

Fani tureckich seriali "Dziedzictwo" i "Zakazany owoc" muszą się przygotować na przerwę w emisji swoich ulubionych seriali. Wszystko za sprawą Wielkanocy.

Nowych odcinków popularnych produkcji nie zobaczymy w piątek 29 marca. Tego dnia ramówka zostanie znacznie zmieniona. Należy zaznaczyć, że nie wpłynie to na emisję wszystkich seriali. Tego dnia widzowie zobaczą nowy odcinek tureckiej telenoweli "Złoty chłopak". 

Wszystkie trzy produkcje nie pojawią się w programie na poniedziałek 1 kwietnia. Następnego dnia wszystko wróci jednak do normy. 

"Zakazany owoc": O czym opowiada popularny serial?

"Zakazany owoc" to turecka telenowela, która zdobyła uznanie w oczach polskich widzów. Serial miał swoją premierę w 2018 roku, z kolei w Polsce zadebiutował w 2022 roku. Fabuła przedstawia historię marzącej o bogatym życiu Yildiz oraz jej siostry Zeynep, która jest ciężko pracującą idealistką. Ich losy krzyżują się z pochodzącą z wyższych sfer Ender, która zatrudnia Yildiz w swoim domu i zleca uwiedzenie swojego męża. W ten oto sposób siostry trafiają do świata bezwzględnych biznesmenów pełnego intryg i pieniędzy.

Reklama

"Dziedzictwo": O czym opowiada serial?

"Dziedzictwo" to serial tureckiej produkcji, który przedstawia poruszającą historię miłości biednej dziewczyny i bogatego biznesmena. Zarówno Yaman, jak i Seher, bo tak nazywają się główni bohaterowie, dbają o siostrzeńca Yusufa. Na łożu śmierci Kevser prosi swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między nią i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | Dziedzictwo | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama