Reklama

Boardwalk Empire

Zakazane imperium

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 80
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Od seksbomby do skandalistki. Co dziś robi Paz de la Huerta?

36-letnia dziś aktorka nadal nie uporała się ze swoimi demonami. Chociaż nie zrezygnowała z aktorstwa, to nie występuje już tak często jak kiedyś. Ostatni raz pojawiła się na ekranie w filmie "Puppy Love". Aktywna jest za to na Instagramie. Od kilku dni aktorka zamieszcza posty, w których twierdzi, że jej kariera została zniszczona przez Weinsteina oraz jego popleczników. 

Reklama

Wróciła również do niesławnego incydentu ze Złotych Globów. Aktorka napisała, że została wrobiona. Podczas ceremonii miała być trzeźwa, ponieważ zażywała silne leki. Jej agentka, zatrudniona dla niej przez producenta, miała zmusić ją do wypicia kilku drinków. Później specjalnie wyprowadziła ją z imprezy przednim wejściem, tak by paparazzi mogli zrobić jej zdjęcia. 

Producent oraz jej agentka mieli ją również zmusić do udziału w "Perwersyjnej pielęgniarce". "Wiecie, że uderzenie ciężarówki nie było przypadkiem, to był Weinstein, a moi menedżerowie byli tego częścią. Zostałam zaszantażowana, aby zagrać w tym filmie. Czy naprawdę myślicie, że ktoś z moim talentem chętnie nakręciłby taki film?" - napisała na Instagramie. 

Aktorka prosi swoich fanów o zrozumienie oraz pomoc. Wyznała, że czuje się zastraszana przez osoby, które zrobią wszystko, by prawda nie wyszła na jaw. Dodała również, że od dwóch lat jest trzeźwa. 


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama