Reklama

Za marzenia

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 376
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Maja Bohosiewicz znów prowokuje... Jest w trzeciej ciąży?

Maja Bohosiewicz, czyli Zosia Morawiec z serialu "Za marzenia", uwielbia prowokować. Aktorka właśnie opublikowała na Instagramie zdjęcie, które może sugerować, że jest w trzeciej ciąży... - No bardzo jestem ciekawa ile osób zapyta - napisała.


Maja Bohosiewicz dokumentuje w mediach społecznościowych niemal każdy swój krok, a przy okazji zarabia, reklamując przeróżne produkty. Jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek-influencerek i cieszy się, że jej posty docierają do prawie pół miliona osób.  Ostatnio gwiazda serialu "Za marzenia" pochwaliła się na Instagramie... wzdętym brzuszkiem.

Reklama

Pod zdjęciem, do którego zapozowała na łonie natury, zasugerowała, że być może znów jest w błogosławionym stanie. Niektórzy natychmiast pośpieszyli z gratulacjami, inni zaczęli dopytywać, czy trzecia ciąża Mai nie jest przypadkiem żartem...

Aktorka nie zdecydowała się zdradzić fanom prawdy na temat swojego lekko zaokrąglonego brzucha! Być może jednak wkrótce potwierdzi lub zdementuje plotki, które sama sprowokowała.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje