Reklama

Za marzenia

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 376
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dominika Gwit nie istnieje bez swojej tuszy! Jak to?

​Dominika Gwit, czyli Pyza z serialu "Za marzenia" i niezapomniana Gośka Lange z "Singielki", twierdzi, że bez swojej tuszy po prostu nie istnieje. "Kiedy schudłam 50 kilogramów, nikt nie chciał mnie zatrudnić, więc poddałam się i... zaczęłam tyć" - żartuje.

Dominika Gwit jest - sama tak o sobie mówi - aktorką z zamiłowania, ale bez dyplomu. Co prawda ukończyła szkołę aktorską Lart Studio w Krakowie, ale nie udało się jej spełnić marzeń o zostaniu studentką Akademii Teatralnej, choć podjęła dwie próby, by zdobyć indeks...

Reklama

"Za drugim razem byłam na liście rezerwowych. Przeszłam wszystkie trzy etapy, więc byłam bliska załamania, gdy okazało się, że się nie dostałam" - wspominała w wywiadzie.

Dominika Gwit, która już jako dziecko nie wyobrażała sobie życia bez sceny, będąc w liceum, usłyszała, że do szkół teatralnych nie przyjmują dziewczyn z nadwagą.

"Wszyscy mi mówili, że jestem za gruba, ale pod skórą czułam, że to nieprawda. A jednak... nie przyjęli mnie" - mówiła, nie kryjąc rozgoryczenia.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje