Reklama

X Files

Z Archiwum X

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 295
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Z Archiwum X": Matka obcych

Dwudniowa premiera 10. sezonu „Z Archiwum X” w poniedziałek 25 stycznia o godz. 21 oraz we wtorek 26 stycznia o godz. 22, to prawdziwa gratka dla fanów!

Czy jednak nowe przygody starych wyjadaczy, agenta FBI Foksa Muldera (David Duchovny) oraz doktor Dany Scully (Gillian Anderson) zdołają raz jeszcze podbić serca miłośników teorii spiskowych? To bardzo prawdopodobne, zwłaszcza że premierowy odcinek „Moje zmagania” wciąga od pierwszej sceny. Oto wysłuchujemy spowiedzi zmęczonego życiem Muldera, który tłumaczy, skąd wzięła się jego obsesja na punkcie odwiedzających naszą planetę obcych.

Reklama

Nie byłoby jej, gdyby dawno temu nie zniknęła siostra Foksa. Miała tylko 12 lat, brat uwierzył, że uprowadziło ją UFO. Ba, napędzała potem jego pracę w FBI! Gdy więc po 13 latach od rozwiązania specjalnej komórki do Muldera i Scully zgłasza się gospodarz internetowego programu TV Tad O’Malley (Joel McHale), agenci ruszają z nim na spotkanie z tajemniczą Svetą (Annet Mahendru).

To, co dziewczyna ma im do przekazania, wprawia w zdumienie Scully i budzi radość Foksa. Otóż podobno bywała wielokrotnie porywana na statki pozaziemskie! A nawet tam zapładniana i ma dziwne ślady na ciele...

MAM

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Z Archiwum X

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje