Reklama

X Files

Z Archiwum X

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 277
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Z archiwum X": Gillian Anderson o tym, jak dziwne są powroty

Po elektryzującej wiadomości, jaką było wznowienie produkcji jednego z najpopularniejszych seriali science fiction, docierają do nas nowe informacje z planu, wywiady, a nawet zdjęcia. Tymi ostatnimi dzielą się z fanami na Twitterze Gillian Anderson i David Duchovny. Ponadto aktorka często opowiada w wywiadach o swoich wrażeniach z planu filmowego.

Jak się okazuje powrót do roli Dany Scully wcale nie jest taki łatwy. Ponowne wcielenie się w dawną rolę Anderson określa nawet jako dziwne.

Reklama

Aktorka przyznaje, że od premiery ostatniego filmu, „Z archiwum X: Chcę wierzyć”, nie myślała zbyt dużo o najsłynniejszej telewizyjnej agentce FBI. Jak na razie przeczytała scenariusze dwóch pierwszych odcinków nowej serii – trzeci jak dotąd nadal znajduje się w jej skrzynce mailowej.

Anderson bardzo cieszy się z powrotu na plan filmowy i nieco droczy się z fanami. Zapytana o to, jakimi trzema słowami określiłaby premierowy odcinek, odpowiada: 

"Powolny, ekscytujący, budujący podwaliny pod cały sezon. Z pewnością będziecie chcieli go zobaczyć, ale nie mogę powiedzieć nic więcej".

W serwisie społecznościowym Twitter i Anderson, i Duchovny dzielą się zdjęciami z planu filmowego. Ale takimi, które nie ujawnią zbyt wielu szczegółów. W taki sposób właśnie świat obiegły zdjęcia... dwóch krzeseł.

Potencjalnym spoilerem z kolei jest fotografia zrobiona w Ashcroft (Kanada) przez fana serialu Garetha Smarta.

Premiera nowych odcinków będzie miała miejsce 24 stycznia 2016 roku. Do obsady serii dołączyli również znani z oryginału Mitch Pillegi (jako wicedyrektor FBI Walter Skinner) i William B. Davis (Palacz). Za sterami staną ponownie Chris Carter, Glen Morgan, James Wong oraz Darin Morgan.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje