Reklama

X Files

Z Archiwum X

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 295
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Z Archiwum X": Co z 11. sezonem?

Po zakończeniu dziesiątej serii większość fanów była przekonana, że stacja FOX zrealizuje kolejny sezon jednego z najpopularniejszych seriali science fiction. Jednak, jak się okazuje, powrót Muldera i Scully, mimo zapewnień Chrisa Cartera, nie jest taki pewny.

W wywiadzie udzielonym serwisowi Deadline Gillian Anderson (czyli serialowa Dana Scully) zdradza, że stacja FOX nie skontaktowała się z nią w sprawie nakręcenia ewentualnej kontynuacji.

Reklama

"Spojrzenie na 10. sezon jak na zamkniętą, sześcioodcinkową serię było dla mnie bardzo ważne, ze względu na inne zobowiązania zawodowe i grafik. Jestem otwarta na rozmowy dotyczące 11. sezonu, ale na razie nikt się z nami nie skontaktował. Nie mam pojęcia, kiedy FOX się na to zdecyduje" - mówi aktorka.

"Na razie idę naprzód i realizuję inne projekty [ostatnio aktorka przyjęła rolę Medii w ekranizacji powieści Neila Gaimana "Amerykańscy bogowie" - przyp. red.], więc jeżeli FOX rzeczywiście chce kontynuować "Z Archiwum X" to pewne rozmowy muszą się odbyć. I nie wiem, kiedy miałyby mieć one miejsce, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności".

Wszystko zależy więc od przedstawicieli stacji FOX. Dla fanów byłoby najlepiej, aby decyzja została podjęta jak najszybciej. Zdaje się, że ani David Duchovny, ani Gillian Anderson nie będą czekać wiecznie, a tym bardziej rezygnować z nowych ról.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Z Archiwum X

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama