Z Archiwum X X Files

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 339
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powstanie nowa wersja serialu „Z archiwum X”! Będzie "różnorodna obsada"

Począwszy od 1993 roku specjalni agenci FBI Fox Mulder i Dana Scully przez jedenaście sezonów serialu "Z archiwum X" podążali tropem paranormalnych zagadek. Produkcja stworzona przez Chrisa Cartera od początku cieszyła się ogromną popularnością, a dziś ma status kultowej. Z legendą tego serialu zmierzy się wkrótce Ryan Coogler, który stworzy nową wersję "Z archiwum X". Według pierwszych zapowiedzi nowa produkcja będzie wyróżniać się zróżnicowaną obsadą.

Sensacyjną wiadomością o planach nakręcenia nowej odsłony "Z archiwum X" podzielił się twórca oryginalnego serialu podczas wywiadu dla podcastu "On the Coast with Gloria Macarenko". "Właśnie rozmawiałem z młodym człowiekiem, Ryanem Cooglerem, który zamierza nakręcić na nowo 'Z archiwum X' z różnorodną obsadą. Czeka go więc dużo pracy, bo w naszym serialu poruszyliśmy wiele tematów" - wyjawił Chris Carter.

Reklama

"Z archiwum X": Czy David Duchovny i Gillian Anderson wrócą na ekran?

Informacji podanej przez Cartera nie skomentowali przedstawiciele Ryana Cooglera poproszeni o komentarz przez portal Deadline. Nie potwierdziło jej także studio 20th Television, do którego należą prawa do serialu "Z archiwum X". Wytwórnia ta jest częścią koncernu Disneya. W 2021 roku Coogler podpisał pięcioletni kontrakt na wyłączność z inną firmą należącą do tego koncernu, studiem Disney Television. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by zajął się nową wersją "Z archiwum X".

Ostatni odcinek oryginalnego "Z archiwum X" został wyemitowany 21 marca 2018 roku. Jego bohaterowie pojawili się też w dwóch filmach fabularnych kontynuujących wątki serialu. Skoro w nowej wersji ma być też nowa, zróżnicowana obsada, to można spodziewać się, że Fox Mulder i Dana Scully pojawią się tylko gościnnie. Nic jednak nie jest jeszcze pewne, nawet to, że taka produkcja w ogóle powstaje.

Ryan Coogler wyreżyserował ostatnio drugą część "Czarnej Pantery". Według portalu "IMDb" twórca pracuje teraz nad filmem "Wrong Answer". Ta oparta na motywach artykułu z "New Yorkera" produkcja opowie historię nauczyciela matematyki, który próbuje zdobyć dla swoich uczniów dodatkowe fundusze, poprawiając błędy w rozwiązywanych przez nich testach.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Z Archiwum X

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy