Reklama

Younger

Younger

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 14
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Younger": Będzie czwarty sezon

Stacja TVLand jeszcze przed emisją trzeciego sezonu zamówiła czwartą serię popularnego serialu.

Decyzja ta, jak informuje TVLine, zapadła w momencie, kiedy obsada powróciła na plan (obecnie kręcony jest sezon trzeci). Najnowsze odcinki wystartują już 28 września.

Reklama

"Serial jest wyjątkowy, więc nie mieliśmy żadnych wątpliwości, aby zamówić kolejną serię" - mówi Keith Cox. "Krytycy i fani kochają tę produkcję, ja uwielbiam Darrena i jestem przekonany, że obsada i ekipa nadal będą dawać z siebie wszystko".

Liza (Sutton Foster) ma 40 lat, za sobą rozwód z mężem i rozstanie z 18-letnia córką, która wyjechała na studia do Indii. Po długiej przerwie zawodowej pragnie wrócić do pracy w wydawnictwie.

Okazuje się jednak, że rzeczywistość diametralnie się zmieniła. Na rynku wydawniczym trendy lansują młode kobiety, a Liza nie do końca odnajduje się w środowisku 20-latków.

Świat popkultury, mediów społecznościowych, slangu i randek  bez zobowiązań jest jej obcy. Na dodatek potencjalni pracodawcy stale wytykają jej wiek.  Czy Liza wciąż ma szanse, aby się rozwijać i spełniać marzenia w mieście, które nigdy nie śpi?

Twórcą serialu jest Darren Star, twórca "Seksu w wielkim mieście" i "Beverly Hills 90210".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje