Yellowstone
Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 128
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Razem na ekranie i w życiu prywatnym. Gwiazdy "Yellowstone" powiedziały sobie "tak"

Gwiazdorska para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Znani z serialu "Yellowstone" Ryan Bingham i Hassie Harrison wzięli ślub jesienią zeszłego roku, lecz dopiero teraz opowiedzieli o szczegółach ceremonii w wywiadzie dla Vogue. Para poznała się na planie wspomnianej produkcji, w której ich bohaterów łączy wątek miłosny.

Ryan Bingham i Hassie Harrison z "Yellowstone" wzięli ślub

Ryan Bingham i Hassie Harrison powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Para aktorska, którą widzowie mogą oglądać w serialu "Yellowstone", ujawniła swój związek nieco ponad rok temu. Pobrali się w październiku zeszłego roku. Teraz w magazynie Vogue ukazała się ich sesja ślubna oraz rozmowa, w której ujawnili szczegóły ceremonii.

"Od samego początku Ryan i ja chcieliśmy by ten dzień nie był tylko serią wydarzeń, ale szczerym przeżyciem, które skupiałoby się na emocjach, komforcie, intymności i szczerych chwilach z ludźmi, których kochamy najbardziej" - mówiła 34-latka w rozmowie z Vogue.

Reklama

Motywem wesela był "elegancki western". Panna młoda na ceremonię włożyła suknię z koralikami, następnie przebrała się w inną stylizację, przygotowaną na przyjęcie. Aktorka zdradziła, że nie mogła się zdecydować, by wybrać jedną z nich, więc wystąpiła w obydwóch. Tymczasem Bingham postawił na czarny smoking.

Wśród gości znaleźli się ich najbliżsi przyjaciele i rodzina, w tym trzy siostry Harrison i trójka dzieci Binghama z poprzedniego związku.

Ryan Bingham i Hassie Harrison: Historia miłości

Ryan Bingham i Hassie Harrison poznali się na planie serialu "Yellowstone". Ich bohaterów, Walkera i Laramie, łączy wątek romantyczny. Jak się okazuje, to matka aktorki miała zeswatać parę ze sobą.

"Ona i Ryan poznali się przypadkowo przez wspólnego znajomego na imprezie charytatywnej w Dallas podczas przerwy w produkcji [serialu - przyp. red.]. "Nie było mnie tam, ale miało to miejsce w czasie, gdy zarówno Ryan, jak i ja wkraczaliśmy w nowe rozdziały naszego życia" - opowiadała Hassie Harrison w jednym z wywiadów.

"Zaczęli rozmawiać i odkryli, ilu mamy wspólnych przyjaciół i znajomych z Teksasu. Gdy wyczuła okazję, zachęciła Ryana, aby do mnie zadzwonił" - dodała.

Para upubliczniła związek w 2023 roku. Niedługo potem kupili wspólny dom za niecałe 5 milionów dolarów. Stali się właścicielami posiadłości na ranczu z czterema sypialniami i czterema łazienkami w Topanga Canyon, tuż pod Los Angeles.

Czytaj więcej: Aktor zdradza szczegóły dotyczące finału serialu, który kochają Polacy

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Yellowstone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy