Yellowstone
Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 155
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak zakończy się wątek Beth w "Yellowstone"? Aktorka zabrała głos

Do premiery finałowych odcinków serialu "Yellowstone" zostało jeszcze kilka dobrych miesięcy. Ekipa i obsada wróciła na plan, jest w trakcie kręcenia końcówki. Jedna z głównych aktorek podzieliła się refleksjami na temat domknięcia wątku swojej bohaterki.

"Yellowstone": Kiedy premiera finałowych odcinków?

Ogłoszono datę premiery drugiej części piątego sezonu "Yellowstone". Nowe odcinki, będące jednocześnie finałowymi, ukażą się 14 listopada na SkyShowtime.

"Yellowstone" to współczesny western, który opowiada historię bogatego farmera Johna Duttona (Kevin Costner), właściciela tytułowego rancza. Razem ze swoimi dziećmi walczy on o przetrwanie swojego dziedzictwa w niezmienionej formie. Chętnych do przejęcia jego ziemi nie brakuje. W pozostałych rolach u boku Costnera występują: Kelly Reilly, Luke Grimes, Wes Bentley oraz Kelsey Asbille.

Reklama

"Yellowstone": Kelly Reilly o wymarzonym zakończeniu historii Beth Dutton

Kelly Reilly w serialu "Yellowstone" wciela się w postać Beth Dutton, niestabilnej emocjonalnie i porywczej córki Johna. Aktorka w najnowszym wywiadzie opowiedziała o idealnym zakończeniu, o jakim marzy dla swojej bohaterki. Ma nadzieję, że Beth odnajdzie spokój, choć sama przyznaje, że taki scenariusz może nie być możliwy.

"[...] Spokój wymaga zagłębienia się, rezygnacji oraz odpuszczenia starych zranień. Zdecydowanie wierzę, że uda jej się to znaleźć. Czy to możliwe? Nie wiem. Jest wojowniczką, prawda? [...] Zastanawiam się, czy w jej wypadku szczęście jest możliwe. W miarę upływu kolejnych sezonów mogliśmy zobaczyć, że może istnieć. Ale [Beth - przyp. red.] szybko od niego uciekała. Może istnieje przyszłość, w której nie zostanie go pozbawiona" - opowiadała Reilly w rozmowie z TVLine.

Chociaż przed nami premiera finałowych odcinków, to nie koniec historii rodziny Duttonów. Trójka aktorów z oryginalnej produkcji powróci w spin-offie. Jak przekazał serwis Puck, na ekranie oprócz Kelly Reilly zobaczymy Cole'a Hausera (Rip) i Luke'a Grimesa (Kayce). Szczegóły na temat produkcji nie są na ten moment znane.

Czytaj więcej: "Yellowstone" od lipca w telewizji. Znamy datę i godzinę emisji

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Yellowstone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy