Reklama

Harper's Island

Wyspa Harpera

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 64
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wyspa Harpera": Krwawy orszak weselny powraca!

Tylko krok dzieli huczną imprezę od koszmaru, a sielankową wyspę od śmiertelnej pułapki.

Sceneria jest piękna: granitowe skałki nad Pacyfikiem, zieleń bujnych lasów. Nic więc dziwnego, że tytułowa wyspa wydaje się mieszczuchom fantastycznym miejscem na wesele.

Reklama

Gdy statek z parą młodą oraz gośćmi wypływa z portu, wszyscy spodziewają się świetnej zabawy. Tylko dwóm osobom nie udziela się ten nastrój. Abby Mills (Elaine Cassidy) drży z lęku. A jeden weselnik jest już martwy. To początek.

Jak najdalej od domu!

Abby zna wyspę. Tu urodziła się, wychowała i przeżyła najgorsze chwile życia, gdy seryjny morderca zabił jej matkę. Od tych wspomnień uciekła do Los Angeles i gdyby nie to, że pan młody Henry Dunn (Christopher Gorham) jest jej serdecznym przyjacielem, nigdy by tu nie wróciła.

Wraz z Abby będziemy świadkami kolejnych zabójstw. Desperacka walka grupy ludzi skazanych na śmierć przez nieuchwytnego i tajemniczego maniaka dostarczy nam naprawdę silnych wrażeń. Serial zaskakuje tempem, liczbą ofiar, zwrotami akcji i wciąga mrocznym klimatem.

Powalczy o widzów

Może teraz, trzy lata po pierwszej emisji w Jedynce, serial zyska większe uznanie niż wówczas (musiał wtedy konkurować z "M jak miłość"). Na pewno na to zasługuje.

IP

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wyspa Harpera | seriale | Christopher Gorham

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje