Reklama

Harper's Island

Wyspa Harpera

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 64
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sprzeczne opinie o serialu

W czerwcu w ramówce stacji AXN pojawi się nowy serial. Będzie to "Wyspa Harpera" wyprodukowany przez CBS. Opinie na temat serialu są podzielone.

Z jednej strony ogląda się go bardzo dobrze, ale z drugiej, fabuła nieco rozczarowuje. Czy "Harper's Island" odniesie sukces w Polsce?

Reklama

Nowy serial wpisuje się w gatunek horroru. Akcja rozgrywa się na wyspie kryjącej dość mroczną tajemnicę z przeszłości. Oczywiście jest sporo plotek, intryg i wątek miłosny.

Fabuła wprawdzie nie zaskakuje żadnym nowatorskim pomysłem, ale trzeba przyznać, że trzyma w napięciu. A z drugiej strony, początkowo zdawało się, że pomysł na fabułę serialu "Zagubieni" (ludzie, którzy przeżyli katastrofę lotniczą trafiają na bezludną wyspę) także nie zaskakiwał świeżością, a jednak serial okazał się megahitem.

"Wyspa Harpera" składa się z 13 odcinków. W jednej serii zakończone zostaną wszystkie wątki, producenci nie przewidują produkcji drugie sezonu. A nawet, gdyby do niej doszło, kolejna serial nie będzie bezpośrednią kontynuacją pierwszej.

MediaRun.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje