Reklama

Hung

Wyposażony

Ocena
serialu
5,5
Przeciętny
Ocen: 32
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W zabawnym świecie męskiej prostytucji

„Wyposażony” to serial telewizji HBO, który szturmem podbił serca widzów na całym świecie. Trzecia seria dowcipnej opowieści o spłukanym nauczycielu matematyki, który chcąc wyjść z długów zaczyna świadczyć usługi seksualne, pojawiła się 12 października na DVD w ofercie Galapagos Films.

Wiele lat temu Ray Decker (Thomas Jane) był wysportowanym, popularnym i skazanym na sukces uczniem liceum West Lakefield w Detroit. Niestety, życie nie potoczyło się po jego myśli i dziś, już jako dojrzały mężczyzna, wciąż jest związany z West Lakefield, gdzie pracuje jako nauczyciel historii i trener podupadłej drużyny koszykówki. Mało zarabia, jest nieubezpieczony, wiecznie rozgoryczony i nie może pogodzić się z tym, że jego żona (Anna Heche) zostawiła go po 20 latach małżeństwa dla wziętego dermatologa (Eddie Jemison). Kiedy w pożarze traci odziedziczony po rodzicach dom, a jego dzieci postanawiają wyprowadzić się do matki i jej nowego męża, Ray jest przekonany, że jego życie właśnie osiągnęło dno.

Samotny i załamany zapisuje się na kurs, który ma mu pomóc stanąć na nogi i odnieść sukces. Niestety, jedyną rzeczą, której tam się dowiaduje jest to, że aby zaistnieć na rynku, trzeba umieć się sprzedać. Po nieudanej randce z koleżanką z klasy Tanią Skagle (Jane Adams), Ray doznaje objawienia. Ponieważ natura hojnie go obdarzyła, postanawia to wykorzystać i spróbować sił w najstarszym zawodzie świata...

W trzecim sezonie Ray wreszcie staje na nogi. Wspólnie z Tanią otrzymuje rządowe dofinansowanie swojej działalności i niebawem pieniądze przestają być dla niego problemem. Zrujnowany dom zostaje wreszcie wyremontowany, nas podjeździe pojawia się sportowe auto a pragnące osobistych konsultacji klientki walą drzwiami i oknami.

Niestety, ten sukces nie podoba się Leonore (Rebecca Creskoff) - osobistej trenerce, która w przeszłości sama próbowała stręczyć Raya klientkom, co okazało się tragiczne w skutkach. Przypadkowe spotkanie z młodym Jasonem (Stephen Amell) - równie hojnie wyposażonym jak Ray podsuwa jej pomysł perfidnej zemsty.  

Jednak Tanya nie zamierza się poddawać. Kiedy na horyzoncie pojawia się jej dawna rywalka po raz kolejny prosi o pomoc doświadczonego alfonsa Charliego (Lennie James), co okaże się brzemienne w skutkach...

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wyposażony | Galapagos Films | DVD | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje