Reklama

Hung

Wyposażony

Ocena
serialu
5,5
Przeciętny
Ocen: 32
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dobrze "wyposażony" serial

Jak się ratować, gdy amerykański sen zmienia się w koszmar? Przystojny desperat w gorzkiej i śmiałej obyczajowo komedii.

Spełniony amerykański sen to życiowa droga od pucybuta do milionera. Ray Drecker (Thomas Jane), bohater serialu "Wyposażony" ma wrażenie, że przebywa tę trasę w odwrotnym kierunku. Kiedy był nastolatkiem, świat leżał u jego stóp. Przystojny sportowiec, duma szkoły, był obiektem westchnień najładniejszych dziewczyn i zazdrości kolegów. Po ukończeniu szkoły ożenił się z królową konkursów piękności Jessiką (Anne Heche) i zaczął karierę zawodowego bejsbolisty w klubie Atlanta Braves. To był najwspanialszy moment jego życia.

Reklama

Potem było już tylko gorzej. Milionów nie zdobył, bo seria kontuzji wyeliminowała go z drużyny. Co miał robić? Przyjął posadę nauczyciela historii w swojej dawnej szkole, został też trenerem licealnej drużyny koszykówki. Zamieszkał na przedmieściu Detroit, miasta, gdzie jak sam mówi, wszystko schodzi na psy, bo dawna stolica amerykańskiej motoryzacji ma już za sobą najlepsze lata. Ray uważa, że zarabia trochę więcej niż kelner, a mniej niż hydraulik. Jest tym sfrustrowany, ale jakoś sobie daje radę do chwili, gdy rozkapryszona żona porzuca go dla zamożnego dermatologa.

W związku z tym mężczyzna musi przenieść się do zrujnowanego drewnianego domu po rodzicach. Dzieci co prawda chcą z nim zamieszkać, ale wybucha pożar. Ray nie ma pieniędzy na remont, bo nie opłacił ubezpieczenia. Jego życie powoli zamienia się w koszmar.

Trafia na kurs dla życiowych rozbitków, którzy chcą wyjść z dołka. Spotyka dawną kochankę, niespełnioną poetkę, Tanyę (Jane Adams), która uświadamia mu, co jest jego wyjątkowym, rzadko spotykanym. Ray jest mianowicie dobrze wyposażony przez naturę. Mężczyzna postanawia z tego skorzystać i zostać męską prostytutką. Tanya wymyśla nawet elegancką nazwę jego nowej profesji - "konsultant szczęścia". Kłopot w tym, że nie wystarczy chęć uprawiania seksu za pieniądze, żeby zbić majątek. Praca w nowej branży wciąga Raya i Tanyę, która zostaje jego "agentką", w dramatyczne, śmieszne i groteskowe sytuacje.

Pierwszy odinek serialu "Wyposażony" już w piątek, 9 października, o 22:00 na kanale HBO.

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje