Reklama

Person of Interest

Wybrani

Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 46
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zagraniczne hity na wiosnę 2013

Tego nie możesz przegapić w nadchodzącym sezonie!

Tego nie możesz przegapić w nadchodzącym sezonie! Sprawdź polskie premiery!

"Wybrani"

Reklama

23 odc. Premiera 4.03 TVN, Poniedziałek, godz.: 23.30

Porywający serial sensacyjny o grupie ludzi, którzy starają się zapobiegać przestępstwom. A wszystko za sprawą tajemniczej maszyny, która identyfikuje potencjalnych sprawców owych zbrodni...

John Reese (Jim Caviezel), były członek Zielonych Beretów i CIA, jest na dnie. Z marazmu wyciąga go milioner i geniusz komputerowy Harold Finch (Michael Emerson). Wyjaśnia, że zbudował system, który potrafi ostrzec przed potencjalnym atakiem terrorystycznym, dzięki danym z wszechobecnego monitoringu. Kiedy Finch otrzymuje też informacje o innych przestępstwach, postanawia zapobiegać im na własną rękę. Wynajmie Johna, który będzie musiał wytropić podejrzanego znając tylko jego numer ubezpieczenia. Pomagają mu policjanci Lionel Fusco (Kevin Chapman) i Joss Carter (Taraji Henson).

Niczym superheros

Caviezel długo przygotowywał się do roli Reese’a. Trenował z żołnierzami z Zielonych Beretów. - Ci faceci, to nie macho na pokaz. Starają się nie skupiać na sobie uwagi ľ- zwierza się Jim i dodaje: - Ten serial opowiada o współczesnym superherosie. Jest kombinacją "Tożsamości Bourne’a" i "24 godzin".

7 odc. Premiera 4.03 TVP 1, Poniedziałek, godz.: 21.50

Niezwykle absorbująca i wzruszająca opowieść o dziejach rodu Crawley’ów z czasów tuż przed wybuchem I wojny światowej.

Jest rok 1912. Rodzina Crawley’ów doświadcza tragedii. W katastrofie Titanica ginie spadkobierca hrabstwa. Zgodnie z zasadą dziedziczenia, jedynie męski potomek będzie mógł przejąć posiadłość i tytuł. Niestety, Robert Crawley (Hugh Bonneville) posiada trzy córki. Rozpoczną się gorączkowe poszukiwania partii dla Mary (Michelle Dockery) wśród kuzynostwa. Wkrótce okaże się, że prawowitym dziedzicem jest prawnik Matthew Crawley (Dan Stevens). Jednak Mary nie będzie chciała poślubić przeciętnego mężczyzny, który przyjedzie do Downton Abbey na prośbę Roberta.

Czy zmieni zdanie? Problemy arystokratów mieszają się z codziennością służby, która mieszka w posiadłości. Każdy z domowników ma swojego ulubionego służącego i powiernika. Maggie Smith, wcielająca się w Violet, matkę Roberta, przyznaje, że z niecierpliwością czeka na scenariusz. - Wszystkie te historie tworzą znakomitą całość. Bardzo chcę dowiedzieć się, co będzie dalej - dodaje.

"Demony Da Vinci"

8 odc. W kwietniu na kanale FOX

Zniewalająca opowieść o burzliwym życiu i wybrykach przyszłego mistrza Leonarda Da Vinci. Zanim najbardziej błyskotliwy umysł okresu odrodzenia stał się słynnym florenckim malarzem, znalazł się w środku konfliktu między prawdą a kłamstwem, religią a rozumem...

Młody, zaledwie 25-letni Leonardo Da Vinci (Tom Riley) jest geniuszem głodnym wiedzy. Wewnętrznie rozdarty pragnie znaleźć swoje prawdziwe powołanie. Wychowany jako wieśniak walczy z gardzącym nim ojcem o usynowienie, by mógł uzyskać przywileje i rozwinąć skrzydła. Wkrótce przekona się, że czasem trzeba się poświęcić w imię wyższego dobra, kiedy zostanie wciągnięty w walkę pomiędzy papieżem Sysktusem IV (James Faulkner) a Lorenzo Medicim (Elliot Cowan). Leonardo zostanie zatrudniony przez księcia Florencji i wda się w romans z jego kochanką. Zacznie konstruować dla Lorenza machiny wojenne i inne oszałamiające, jak na tamte czasy, wynalazki. Najlepszym przyjacielem Da Vinci’ego jest uroczy i nieokrzesany Zoroaster (Gregg Chillin), złodziejaszek, który wszędzie widzi okazję do wzbogacenia się i dobrej zabawy.

13 odc. Premiera 10.04, AXN, środa, godz. 22:00.

Thriller oparty na powieściach Thomasa Harrisa o słynnym mordercy Hannibalu Lecterze.

Will Graham (Hugh Dancy) jest utalentowanym kryminalnym profilerem zajmującym się ściganiem seryjnych morderców razem z FBI. Wkrótce trafi na wyjątkowego potwora, ale by go złapać, będzie musiał skorzystać z pomocy jednego z najlepszych psychiatrów - dr. Lectera (Mads Mikkelsen). Obaj panowie stworzą genialny duet, któremu nie umknie żaden przestępca. Graham nie będzie miał pojęcia, z kim tak świetnie się dogaduje. Mroczną, ukrywaną stronę natury Hannibala pozna jego psychoterapeutka Bedelia du Maurier (Gillian Anderson).

"Ben i Kate"

14 odc. Premiera 23.02, TVN 7, Sobota, godz.: 9.30

Życie młodej matki zostanie wywrócone do góry nogami, kiedy wprowadzi się do niej zupełnie nieodpowiedzialny brat.

Bardzo rezolutna Kate (Dakota Johnson) samotnie wychowuje 5-letnią córeczkę. Niespodziewanie wprowadzi się do niej starszy brat Ben (Nat Faxon), który nieustannie pakuje się w kłopoty. Jego pomysły zazwyczaj kończą się fatalnie. Okaże się, że Ben jednak będzie mógł pomóc siostrze...

"Kochanki"

13 odc. Premiera 5.03, FOX Life, Wtorek, godz.: 22.00

Prowokująca i wywołująca dreszczyk emocji produkcja o skandalicznym życiu czterech seksownych i odważnych przyjaciółek.

Uwodzicielska "Savi" Davis (Alyssa Milano) ma poukładane życie. Lecz nie potrafi dochować wierności. Jej młodsza siostra zmienia partnerów, jak rękawiczki. Razem z dwiema innymi przyjaciółkami będą na nowo odkrywać uroki życia. Alyssa ujawnia: - W moich scenach, to panowie najczęściej są nadzy...

"Whitney"

22 odc. Premiera 10.03, Universal Channel, Niedziela, godz.: 19.30

Rozbrajająca komedia o tym, co zrobić, by świetnie funkcjonujący związek dwojga ludzi nie rozpadł się przez rutynę i nudę.

Po zaliczeniu kolejnego wesela znajomych Whitney (Whitney Cummings) martwi się, że jej związkowi z Aleksem (Chris D’Elia) grozi nuda. Wietrząc rychły koniec miłości, zacznie wymyślać niekonwencjonalne, a często zabawne sposoby na rozbudzenie namiętności. Skorzysta też z rad przyjaciół.

"Szkarłatna wdowa"

Premiera 14.03 FOX Life, Czw, godz.: 22.00

Marta Walraven będzie musiała chronić rodzinę przed rosyjskimi gangsterami po zabójstwie męża. To amerykańska wersja "Krew z krwi".

"Lekarz Mafii"

Premiera 1.03 AXN, Piątek, godz.: 22.00

Grace Devlin jest świetnie zapowiadającym się chirurgiem. By spłacić ogromny dług brata, zobowiąże się pracować dla chicagowskiej mafii!

"Gra o tron", sezon 3.

10 odc. Premiera 1.04, HBO, Poniedziałek, godz.: 22.00

Walka o tron trwa. Nikt nie spodziewa się nadchodzącego zza Muru niebezpieczeństwa.

Trwa wielka i wyniszczająca wojna. Tymczasem wojownicy z Nocnej Straży zostaną rozgromieni przez Innych. Pojmany Jon Snow (Kit Harington) trafi przed oblicze Mance Raydera (Ciarán Hinds) - Króla Za Murem. W Królewskiej Przystani Sansa (Sophie Turner) otrzyma nieoczekiwaną pomoc... Daenerys (Emilia Clarke) uda się do Zatoki Niewolników, by zebrać dla siebie armię. - Gra toczy się o jeszcze wyższą stawkę. Będzie groźnie. Zobaczycie naprawdę waleczną Dany - zapewnia Clarke. 

"Dr House", sezon 8.

22 odc. Premiera 7.03 TVP 2, Czwartek, godz.: 20.40

Po absolutnie kontrowersyjnym finale 7. serii House udaje się na egzotyczną wyspę, by uciec przed wymiarem sprawiedliwości. Ostatecznie trafi do aresztu. Czy ktoś go uratuje przed autodestrukcją?

Szalony Gregory House (Hugh Laurie) wraca blisko rok po tym, jak wjechał samochodem w dom Cuddy (Lisa Edelstein) i trafił do więzienia! Co więcej, nie może leczyć... - Pod koniec poprzedniego sezonu House był bardzo złym chłopcem i wpakował się w poważne tarapaty. Lecz po kilku miesiącach ukrywania się sam odda się w ręce policji i odsiedzi wyrok - mówi Laurie. - Trzyma się, ale w głębi duszy cierpi. Nie wyleczył się z Cuddy i nadal kusi go autodestrukcja. Gregory mnie bawi i nadal nieustannie zaskakuje. Lubię tę psotną stronę jego charakteru - dodaje.

Na starych śmieciach

Czy wróci do Princeton? Oczywiście i to na prośbę nowego dziekana. Ba, nawet skompletuje nowy zespół. W jego skład wejdzie dr Jessica Adams (Odette Annable), którą poznał w więzieniu, dr Chi Park (Charlyne Yi) oraz starzy znajomi, czyli Chase (Jesse Spencer) i Taub (Peter Jacobson). Nie zabraknie kontrowersyjnych przypadków, którym może pomóc tylko ten genialny diagnosta.

"Spartacus", sezon 3.

10 odc. Premiera 16.03 HBO, Sobota, godz.: 22.00

Już nie ma odwrotu. Garstka rebeliantów rusza na Rzym. Lecz przeciwko nim zostają wysłani okrutni i bezlitośni żołnierze.

Bunt gladiatorów przerodzi się w krwawą wojnę. Rzymianie nie docenią Spartakusa (Liam McIntyre) i jego ludzi, którzy pokonają każdy oddział. Teraz rebelianci będą musieli zmierzyć się z ogromną armią dowodzoną przez Markusa Crassusa (Simon Merrells) i Juliusza Cezara (Todd Lasance). - Dotąd Spartakus szukał zemsty i myślał o uwolnieniu ludzi, którzy zobaczyli w nim lidera. Lecz zacznie się zastanawiać, kto naprawdę jest dobry, a kto zły. To brutalny świat, a on musi wziąć na siebie odpowiedzialność za niewinnych ludzi. Rozumie, że ta walka wymaga poświęcenia, ale nie zawsze jest herosem - przekonuje Liam.

"Kości", sezon 8.

26 odc. Premiera 24.02 Polsat, Niedziela, godz.: 22.00

Dr Brennan zbiegiem ukrywającym się przed wymiarem sprawiedliwości? To brzmi, jak zły sen, który na szczęście szybko się kończy. Temperance wraca do pracy i rodziny!

Christopher Pelant nie daje za wygraną i nadal będzie próbował zemścić się na Brennan (Emily Deschanel) i jej najbliższych. - Lubię ten czarny charakter. Jest bardzo przebiegły i niewiarygodnie inteligentny, więc ostro da nam w kość. Przeraża mnie, a raczej to, co jest w stanie zrobić bohaterom - ujawnia Deschanel. Na szczęście bohaterka Emily dość szybko wróci do domu i wraz z ukochanym Boothem (David Boreanaz) zajmie się wychowywaniem Christine. Nie będzie to jednak sielanka. Okaże się, że podczas tych trzech miesięcy "Bones" przeszła przemianę. Zaś Seeley będzie dusił w sobie żal do niej za to, że uciekła z ich dzieckiem. Ostra wymiana zdań wisi w powietrzu...

Czas dla innych

Czekają nas odcinki dotyczące rozwodów, ludzi zajmujących się nielegalnym handlem egzotycznymi zwierzętami, przyjrzymy się też bliżej asystentom Brennan. Tym razem duże zmiany w życiu osobistym czekają innych członków ekipy.

"Plotkara", sezon 5.

24 odc. Premiera 11.04 AXN Spin, Czwartek, godz.: 21.00

Zaskakująca ciąża, wielki arystokratyczny ślub i miłosny czworokąt - z takimi problemami zmierzą się przyjaciele z Upper East Side.

Tym razem wszystkie oczy będą skierowane w stronę Blair Waldorf (Leighton Meester) i jej wymarzonego ślubu niczym z bajki. Niestety, schody pojawią się szybciej, niż się tego spodziewała. - Blair będzie zmagała się z nowymi obowiązkami, które spoczną na niej, kiedy stanie się członkiem rodziny książęcej - zdradza Leighton i dodaje: - Jej przyjaźń z Danem (Penn Badgley) intensywnie rozwija się, co bardzo mi się podoba. Ta dwójka ma zabawną relację i jestem ciekawa, dokąd nas ona zaprowadzi. Przy nim Blair staje się urocza. Jest sobą.

Co jeszcze czeka nas w tym sezonie? Chuck (Ed Westwick) będzie starał się odzyskać względy Waldorf. Zaś Serena (Blake Lively) poświęci się nowej, pasjonującej pracy. Z zazdrością będzie patrzeć na rozwijającą się zażyłość Blair i Dana. Nie spodoba się jej też to, co były chłopak napisze o niej w swojej książce. Czyżby początkujący pisarz trafił w samo sedno? Nie zabraknie też wiecznie knującej Georginy Sparks (Michelle Trachtenberg).

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | nowości | Person of Interest | Downton Abbey | Hannibal | Lekarz Mafii

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje