Reklama

Person of Interest

Wybrani

Ocena
serialu
6,3
Niezły
Ocen: 47
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wybrani": Josh Close wystąpi gościnnie w 5. sezonie

Josh Close, czyli Chazz Nygaard z pierwszego sezonu "Fargo", pojawi się w najnowszej odsłonie serialu "Wybrani".

Greg Plageman, twórca i producent wykonawczy serialu, nie zdradził szczegółów dotyczących roli Close'a, ale zaznaczył, że aktor wcieli się w "bardzo interesującą postać". Młody aktor pojawił się w takich serialach jak "12 małp", "Pacyfik" czy "The Unusuals".

Reklama

Co jeszcze czeka fanów w piątym sezonie "Wybranych"?

We wrześniu na plan filmowy powróciła Sarah Shahi, która od marca przebywała na urlopie macierzyńskim.

"Wracam na stałe. Prawdopodobnie pojawię się w ośmiu lub dziesięciu odcinkach" - wyznaje aktorka. Kiedy widzowie ostatni raz widzieli Sameen Shaw, bohaterkę w którą wciela się Shahi, kobieta została porwana przez Samarytanina. W 5. serii według zapowiedzi twórców Shaw powróci "całkowicie odmieniona". Z pewnością traumatyczne wydarzenia wpłyną nie tylko na samą Shaw ale również na jej relacje z resztą ekipy, a szczególnie z Samanthą "Root" Groves (Amy Acker).

Aktor Kevin Chapman (Fusco) jest pełen uznania dla twórców: - Naprawdę mogę powiedzieć, że sezon 5. jest najlepszą serią, jaką do tej pory nakręciliśmy. Akcja, historia, aktorstwo, podejmowane tematy... Dosłownie wszystko! Twórcy i aktorzy przeszli samych siebie.

Premiera najnowszej serii "Wybranych" nie jest jeszcze ustalona. Choć stacja CBS oficjalnie nie podała wiadomości o zakończeniu serialu, wydaje się, że 13-odcinkowy 5. sezon będzie ostatnim.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Person of Interest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje