Reklama

Wszystko przed nami

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 487
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przystojny mecenas namiesza w życiu Oli?

W 33. odcinku "Wszystko przed nami" pojawi się nowy bohater - mecenas Klaudiusz Sipowicz (w tej roli Łukasz Konopka, znany z seriali "Czas honoru" czy "M jak Miłość"). Przystojny i uwodzicielski... Adwokat pozna przypadkiem serialową Olę - gdy dziewczyna zacznie ubiegać się o pracę w jego kancelarii.

 

Reklama

Z początku, Szawarska będzie traktować Klaudiusza jak zwykłego kolegę - nieświadoma, że rozmawia ze swoim przyszłym szefem. Oboje od razu poczują do siebie sympatię, a nawet zaczną flirtować. I w końcu, prawnik spróbuje umówić się z dziewczyną na lunch...

- Jest jeszcze jedna rzecz, o której powinnaś wiedzieć, jeśli chcesz u nas pracować - Klaudiusz pośle Oli ciepły uśmiech. - Najlepszy lunch dostaniesz "U Mateusza". To fajna i niedroga knajpka. W dodatku niedaleko.

- To zaproszenie czy kolejny test?

- Słowo honoru, koniec z testami! Zresztą, wszystkiego się już dowiedziałem... Więc jak? Dasz się zaprosić?

A w kolejnych tygodniach, znajomość Klaudiusza i Oli stanie się coraz bliższa. Oboje zaczną pracować nad sprawą, którą zleci im duży koncern farmaceutyczny. Razem będą spędzać nad aktami całe dnie - i spotykać się po godzinach... Co na to Wojtek?

Tego dowiecie się oglądając nowe odcinki "Wszystko przed nami" - od poniedziałku do czwartku o 18.20 na antenie TVP1!

 


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wszystko przed nami | seriale | Magdalena Łaska | Łukasz Konopka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje