Reklama

Wszystko przed nami

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 486
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oszustwo Szawarskiego

Po spotkaniu z Wiśniewską, Olgierd nabiera pewności siebie. W końcu ma plan jak odebrać kamienicę Wojtkowi... Jego szanse wzrosną, jeśli spadkobierców będzie więcej.


Szawarski umawia się ze swoim doradcą - i opowiada o pierwszym sukcesie. A mężczyzna proponuje, by zatrudnił oszusta. I kolejnego spadkobiercę po prostu sfabrykował.

- Mój pomysł to znaleźć człowieka o nazwisku Nowak, który zagra rolę trzeciego spadkobiercy.

Co na to Olgierd? Na oszustwo zgadza się bez wahania. Jednak do intrygi chce wciągnąć też znajomą dziennikarkę: Magdalenę Liszkę. Biznesmen postanawia zlecić nakręcenie filmu dokumentalnego - o ludziach, którzy noszą nazwisko Nowak. Jako sponsor mógłby decydować, z kim dziennikarka przeprowadzi wywiady... I tak panią redaktor pokierować, by - zbierając materiały do nowego projektu - odkryła kolejnego spadkobiercę.

- Nowaka, niby przypadkiem, odnajdzie dziennikarka, niezależna, wiarygodna... Kto będzie miał wątpliwości, że to autentyczny spadkobierca?

Szawarski, z triumfalnym uśmiechem, spogląda na doradcę. Jednak Arkadiusz ma wątpliwości: 

- A ona? To nie jest młoda, głupia siksa... Co, jeżeli się zorientuje? Odnalazła spadkobiercę firmy, którą chcesz przejąć?

- Nasz detektyw będzie jej patrzył na ręce.

- Ale z tego, co mówiłeś, przyszła w sprawie filmu o tym pacykarzu - mężczyzna wskazuje głową na stojący w biurze obraz. - Jak ją przekonać do zmiany tematu?

- Tym się nie przejmuj. Pani Magdalena Liszka przyszła do mnie, bo potrzebuje pieniędzy... A z takimi ludźmi wiem, jak rozmawiać!

Czy Olgierd naprawdę posunie się do oszustwa - choć może trafić przez to do więzienia? Emisja odcinka numer 50 już 19 grudnia.

Reklama


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje