Reklama

Wszystko przed nami

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 486
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Katarzyna Figura pisze autobiografię!

- Pierwsze zdanie mojej autobiografii na pewno będzie wybuchowe - zwierzyła się ostatnio w wywiadzie Katarzyna Figura, czyli Marianna Szawarska z nowego serialu "Wszystko przed nami". Gwiazda przyznała, że rozpoczęła właśnie pracę nad książką, w której zamierza opowiedzieć całą prawdę o sobie jako aktorce i jako kobiecie!Katarzyna Figura nigdy nie kryła, że uwielbia prowokować. Zawsze potrafiła skierować na siebie uwagę i wzrok widzów, nie wahała się podejmować kontrowersyjnych wyzwań, które doprowadziły do tego, że nazywano ją pierwszą skandalistką i pierwszą seksbombą Rzeczypospolitej.

Reklama

Aktorka, która jeszcze niedawno mówiła, że nie znosi podsumowań i że nie obchodzi jej, co było wczoraj, bo najważniejsza jest dla niej teraźniejszość i przyszłość, postanowiła jednak rozliczyć się ze swoim życiem i napisać autobiografię! Potwierdziła to kilka dni temu na łamach jednego z najbardziej opiniotwórczych tygodników w Polsce.

- Czuję wewnętrzną presję, by rozliczyć się z moją pamięcią, przeszłością, wyobrażeniami i marzeniami - powiedziała, dodając, że książka, nad którą właśnie pracuje, jest w tej chwili najważniejszym dla niej projektem.

Autobiografia Katarzyny Figury z pewnością wywoła mnóstwo kontrowersji, bo przecież jej autorka to aktorka doskonale znająca wszystkie tajemnice działania polskiego show biznesu, kobieta wywołująca skrajne emocje i celebrytka wzbudzająca sobą zainteresowanie mediów już od prawie 30 lat.

- Nauczyłam się wyciągać wnioski z własnego życia, ale uważam, że rozszarpywanie ran nie ma sensu - powiedziała kiedyś i dziś, gdy pisze autobiografię, wciąż nie chce dokonywać ostatecznych rozrachunków z przeszłością.

Katarzyna Figura zdradza, że w książce dużo miejsca poświęci nie tylko swojej karierze, ale też podróżom, jakie odbyła, ludziom, których poznała, i marzeniom, które udało się jej zrealizować.

Zanim jednak autobiografia gwiazdy ukaże się w księgarniach, aktorkę będziemy mogli oglądać we wchodzącym w najbliższy piątek na ekrany kin filmie "Yuma", nowym serialu Ilony Łepkowskiej "Wszystko przed nami" i spektaklu "Kupieckie kontrakty", którego premiera w stołecznym Teatrze Dramatycznym zapowiadana jest na wrzesień.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wszystko przed nami | seriale | Figura Katarzyna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje