Reklama

Wszystko przed nami

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 487
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Jesteście wszyscy zakłamani!"

Zuza - po tym, jak dowiedziała się o romansie ojca - nie umie poradzić sobie z emocjami. Jest wściekła, pełna żalu i gotowa walczyć z całym światem.

Nastolatka zagląda do baru Dobry Adres, gdzie spotyka przyjaciół ojca: Wojtka, Pawła, Agatę i Basię. Gajewska, widząc córkę Stefana, jest naprawdę zadowolona:

Reklama

- Paczka przyjaciół nam się powiększa! Teraz doszedł Marcin i ty... W Mediolanie często siadaliśmy razem, gadaliśmy, snuliśmy plany...

A Zuza od razu blednie... - Tata też przychodził? Na te wasze nasiadówki?

- No... tak. Często wpadał - Paweł, nieświadomy problemu, spogląda z uśmiechem na dziewczynę. A Zuza nagle wybucha: - Sam czy z kochanką? Co tak zamilkliście? Przed wami też ją ukrywał? Jesteście wszyscy zakłamani!

Czas mija, ale gniew nastolatki nie znika. W końcu, dziewczyna opowiada o swoich problemach Marcinowi... - Widziałam jego kochankę! Boi się teraz, że go wydam przed matką! Te jego nagłe wakacje to żaden przypadek...

- Też miałem problemy z ojcem...

- Ty? Problemy? Ty wiesz, co to są problemy?! Młoda laska. Młoda, głupia, włoska pinda! Lepiej, żeby tu nie wracał!!!

Czy Zuza wybaczy kiedyś ojcu zdradę? A jeśli nie... do czego doprowadzi jej wściekłość? Emisja odcinka numer 63 już 11 lutego - lepiej nie przegapić!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wszystko przed nami | seriale | Piotr Nowak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje