Reklama

Wszystko przed nami

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 486
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Chce odebrać Izie dziecko!

W serialu "Wszystko przed nami’ pojawi się nowy bohater: Rafał, ojciec małego Tomka (w tej roli Tomasz Gut - "Plebania"). Mężczyzna dowie się, że opieka społeczna odebrała Izie dziecko - i postanowi walczyć o swojego syna.

W gabinecie sędziego, Rafał od razu dziewczynę zaatakuje. Oskarży Izę o to, że zaniedbuje własne dziecko - i to niemal od chwili, gdy Tomek się urodził...

- Pani Godlewska nigdy nie przykładała wagi do opieki nad naszym synem. Pamiętam, że była jeszcze karmiącą matką, gdy zostawiała dziecko i znikała na całe noce z domu!

- To nieprawda! Dobrze wiesz, że wtedy nie miałam już pokarmu!

- Ale to nie zmienia faktu, że biegałaś z imprezy na imprezę!

- Nie masz pojęcia, co to znaczy depresja poporodowa! Nie masz prawa mnie oceniać, ty... ty...

Iza spróbuje się bronić, ale sędzia - ostrym tonem - szybko przywoła ją do porządku. - Tylko bez epitetów proszę. Niech pani nie zapomina, gdzie się znajduje!

A dziewczyna, kilka minut później, straci w końcu opanowanie: - Przepraszam, ale ja... Ja naprawdę nie mogę tego słuchać! Może i jestem wybuchowa, może łatwo się denerwuję, ale nikt nie wmówi mi, że jestem złą matką! Za nic w świecie nie pozwolę zabrać mojego syna!

Czy Iza naprawdę może utracić dziecko - mimo pomocy, jaką okazują jej Wojtek i Paweł? Odpowiedź czeka na antenie TVP1. A serialowy Rafał po raz pierwszy pojawi się na ekranie już we wtorek. 27 listopada, w odcinku numer 37!

Reklama


Dowiedz się więcej na temat: Wszystko przed nami | seriale | Tomasz Gut | Karolina Kominek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje