Reklama

Wszyscy kochają Romana

Ocena
serialu
4,3
Przeciętny
Ocen: 75
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tede został policjantem!

Jacek Graniecki w środowisku hiphopowym znany jest jako Tede. Jesienią widzowie TVN zobaczą go w roli policjanta Roberta w sitcomie "Wszyscy kochają Romana" w reżyserii Jurka Bogajewicza. W jaki sposób został aktorem?

Reklama

- Zadzwonił do mnie reżyser Jurek Bogajewicz i powiedział, że kręci serial - opowiada Tede. - Zaprosił mnie na spotkanie. Ponieważ lubię produkcje tego reżysera i dzień wcześniej oglądałem jego "Stację", kapitalny film, bardzo ucieszył mnie ten telefon. Poszedłem więc na to spotkanie, a ono okazało się castingiem. Zostałem. Potem chodziłem jeszcze na próby.

Tede nie kryje, że bardzo podoba mu się praca aktora.

- Mniej więcej pokrywa się z tym, co dotychczas robię w życiu - twierdzi. - Czyli niezbyt się człowiek przepracowuje a jest fajnie. I o to przecież chodzi w życiu, żeby było fajnie.

Kim jest grany przez niego Robert?

- On - mimo że nosi mundur - jest trochę inny - podkreśla Tede. - Na początku nie dociekałem zbytnio, w czym mam grać. Ale jak już się dowiedziałem, zobaczyłem pierwsze trzy odcinki oryginalnej wersji serialu. A gdy dostałem angaż, nie chciałem dalej oglądać, żeby się nie sugerować gościem z pierwowzoru. Z racji tego, że jestem w tej ekipie jedynym amatorem, Jurek wziął na siebie ciężar prowadzenia mojej postaci. Nie bardzo wiedzieliśmy, jaki ten Robert ma być, on odbiega trochę od oryginału. Udało nam się wypracować złoty środek.

Dowiedz się więcej na temat: Wszyscy kochają Romana | Tede

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama