Reklama

Wszyscy kochają Romana

Ocena
serialu
4,4
Przeciętny
Ocen: 80
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Seniuk wcieli się w matkę Tedego!

Anna Seniuk zgodziła się zagrać w nowym serialu TVN "Wszyscy kochają Romana". To duża niespodzianka dla widzów, bowiem aktorka nie pojawia się często w telewizji.

"Wszyscy kochają Romana" to polska wersja amerykańskiego hitu "Everybody loves Raymond". Anna Seniuk wcieliła się w rolę Maryli - matki tytułowego bohatera.

Reklama

"Za każdym razem, gdy dostaję jakąś rolę, szukam motywacji, by ta postać była wiarygodna. Maryla to kobieta o wielkim sercu, która ma same dobre intencje" - mówi o swojej postaci Anna Seniuk.

Aktorka chwali ten projekt i zaznacza, że nowy serial TVN jest pełen humoru.

"Myślę, że widzom bardzo spodoba się poczucie humoru w tym serialu. Ten scenariusz jest tak napisany, że nawet jeżeli odbywają się konflikty i dramaty, to wszystko pokazane jest z przymrużeniem oka. Nic tu nie jest na serio. Myślę, że można się uśmiechnąć, oglądając ten serial. A to jest ważne" - powiedziała aktorka, która na planie "Wszyscy kochają Romana" jest matką Romana i Roberta, w których wcielają się aktor Bartek Kasprzykowski i... raper Tede.

Anna Seniuk nie ma nic przeciwko współpracy z Jackiem "Tede" Granieckim.

"Tede bardzo się stara i ma dużo wdzięku. Myślę, że tym wdziękiem ujmie wszystkich widzów" - mówi aktorka.

Współpraca Anny Seniuk z raperem, jest tym bardziej oryginalna, że gwiazda "Czterdziestolatka" bardzo rzadko pojawia się w serialach. Jako doświadczona artystka, aktorka Teatru Narodowego i profesor Akademii Teatralnej, przyjmuje role w serialach tylko, gdy są one naprawdę dobre.

"Gram w serialach tylko wtedy, gdy naprawdę spodoba mi się scenariusz. Nie muszę tego robić. Dla mnie najważniejsza jest scena. Można mnie oglądać w Teatrze Narodowym. W telewizji występuję tylko dlatego, że podoba mi się tekst i chcę spotkać się w pracy z jakimś reżyserem" - przekonuje aktorka.

Serial "Wszyscy kochają Romana" w telewizji TVN od 2 września w każdy piątek o godzinie 20:00.

swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje