Współczesna rodzina Modern Family
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 41
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Współczesna rodzina": Stalker prześladuje Sofię Vergarę

Sofia Vergara i jej rodzina znalazła się w niebezpieczeństwie! Jak podaje portal TMZ, aktorkę prześladuje stalker. Niebezpieczny mężczyzna wdarł się na chronione osiedle, gdzie mieszka latynoska gwiazda.

Na pomoc aktorce przyszedł zaprzyjaźniony z jej rodziną producent filmowy Luis Balaguer, który wystąpił do sądu z wnioskiem o zakaz zbliżania się prześladowcy do rodziny Vergary.

Aktorka poprosiła także o dodatkową ochronę.

Aresztowany mężczyzna według informacji TMZ to Rengifo Randazzo. Co gorsza, w przeszłości  nękał on już Vergarę i jej rodzinę wielokrotnie.

Figuruje również w policyjnych kartotekach - był aresztowany za przemoc domową.

Sofia Vergara to jedna z najpopularniejszych na świecie aktorek, która  od lat znajduje się na pierwszym miejscu na liście najlepiej zarabiających aktorek telewizyjnych przygotowywanej co roku przez magazyn "Forbes".

Reklama

Jednak jej życie nie zawsze przypominało bajkę.

Kolumbijska piękność borykała się z wieloma problemami - jej starszy brat został porwany i zamordowany, a młodszy uzależnił się od narkotyków - za handel używkami został deportowany z USA; w wieku 28 lat wykryto u niej nowotwór tarczycy.

Sofia Vergara jest żoną aktora Joego Manganiello ("Czysta krew").

W rodzinnym domu mieszka z nią jej syn z pierwszego małżeństwa - Manolo Gonzalez-Ripolla.

Stalking staje się coraz większym problemem. Fani uwielbiają swoich idoli i wspierają ich jak tylko mogą.

Niektórzy jednak przekraczają granice.

W Polsce ze stalkerami musiały zmierzyć się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Foremniak, Dominika Ostałowska, Anita Sokołowska.

Problem ze stalkerkę miała... Catherine Zeta-Jones. Kobieta groziła, że potnie ją na kawałeczki, jeśli nie rozstanie się z Michaelem Douglasem.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy