Reklama

Muhtesem Yuzyıl

Wspaniałe stulecie

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9014
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Wielka radość Mihrimah

Córka padyszacha ze „Wspaniałego stulecia” ma się z czego cieszyć. W nadchodzącym roku Pelin Karahan zostanie mamą. I to już po raz drugi! Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Maleństwo przyjdzie na świat w lutym, najpóźniej w marcu. Aktorka jednak już teraz zrezygnowała z pracy, by ostatni trymestr ciąży spędzić w spokoju. Odeszła z serialu "Nigdy więcej", mimo iż grała w nim główną rolę.

Reklama

- Uprzedziłam producentów, że jeśli pojawi się dziecko, to zniknę z planu - tłumaczy.

Zresztą w żaden sposób nie udałoby się ukryć błogosławionego stanu przed okiem kamery. Nie chodzi nawet o brzuszek, ale o fakt, że Pelin zdążyła już przytyć co najmniej 8 kilo.

- Cóż poradzić? Lubię jeść - uśmiecha się.

Narodzin drugiego potomka nie może też doczekać się szczęśliwy tatuś, Bedri Güntay. Z Pelin Karahan poznali się dwa lata temu, grając w siatkówkę w klubie sportowym.

- Po meczu podszedł do mnie i zagadał. Koniecznie chciał się umówić na kolację - wspomina aktorka. Jako świeżo upieczonej rozwódce (zob. informacja w kółku) nie spieszyło jej się do nowego związku. Dlatego zwodziła Bedriego przez tydzień, aż w końcu uległa. Spotkali się na lunchu, zaczęli rozmawiać... no i tak się porobiło, że jeszcze tego samego dnia Güntay przedstawił ją rodzicom.

O szybkości rzutkiego biznesmena świadczy też fakt, że gdy wkrótce potem pobrali się, panna młoda szła do ślubu w trzecim miesiącu ciąży. W grudniu 2014 roku przyszedł na świat ich synek, Ali Demir.

Poród trwał aż 17 godzin. - Krzyczałam na cały szpital. Gdy to nareszcie się skończyło, myślałam, że będę mogła fruwać - opowiada aktorka. Teraz, choć cieszy się na myśl o drugim dziecku, nie ma zbytniej ochoty na powtórkę z tamtego doświadczenia.

Ostatnio małżonkowie ujawnili, że Ali Demir będzie miał braciszka. Chłopiec dostanie imiona Can Eyüp, po ojcu Bedriego. Pozostaje więc już tylko odliczać dni do szczęśliwego rozwiązania!

KLC

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama