Reklama

Muhtesem Yuzyıl

Wspaniałe stulecie

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 8849
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Seksowny brzydal?

- Nigdy nie byłem przystojniakiem, ale uroda nie jest istotna – twierdzi Halit Ergenc, który regularnie trafia do zestawień najseksowniejszych aktorów. Gwiazdor znany był z wielu romansów, jednak gdy poznał Berguzar Korel zrezygnował dla niej z innych kobiet.

- To była miłość od pierwszego wejrzenia. Nigdy nie myślałem, że tak piękna kobieta zwróci na mnie uwagę - tak wspominał Halit swoje pierwsze spotkanie z Berguzar. Sprawę komplikował fakt, że oboje byli wtedy w związkach. Ergenç w 2007 roku poślubił aktorkę Gizem Soysaldi. Wkrótce potem spotkały go dwa nieszczęścia - zmarł jego ojciec, a siostrzenica odebrała sobie życie. Wtedy w małżeństwie Turka coś zaczęło się psuć.

Reklama

W trudnych momentach wsparciem okazała się Berguzar, która spotykała się z tancerzem Tanem Sagturkiem. Efekt był taki, że w 2008 roku zaledwie 7-miesięczne małżeństwo Ergenca przeszło do historii, a Kerel zerwała ze swoim narzeczonym. Zakochani początkowo nie spotkali się z aprobatą mediów, ponieważ ich uczucie zrodziło się w atmosferze skandalu.

Plotkowano, że musieli się ujawnić, ponieważ zostali przyłapani na miłosnych igraszkach w garderobie. Krążyły też pogłoski, że w dniu, kiedy Ergenç poprosił pierwszą żonę o rozwód, dowiedział się, ze wkrótce zostanie ojcem. Zaproponował jej wtedy usunięcie ciąży. Sam zainteresowany był rozczarowany postawą mediów.

- Związek z Berguzar narodził się zupełnie naturalnie, nie planowaliśmy tego. Dziennikarze zachowywali się jak wścibskie sąsiadki, oskarżając Berguzar o rozbicie rodziny. Spotkaliśmy się z wyzwiskami pod naszym adresem.

- Dużo płakałam. Zadawałam sobie pytanie "Skąd tyle nienawiści? Co zrobiłam źle?" - dodała Kerel.

Z drugiej strony miłość sprawiła, że Halit i Berguzar bardziej przekonująco grali parę.

- Nie wiem, czy praca na planie z ukochaną osobą jest łatwiejsza czy trudniejsza, ale na pewno atmosfera staje się przyjemniejsza. Poza tym widzowie uwielbiają, gdy aktorzy grający parę naprawdę zakochują się w sobie. To tak, jakby bajka stała się rzeczywistością, albo ich prywatne życie stało się bajką - żartował serialowy Onur.

W sierpniu 2009 roku Halit i Kerel powiedzieli sobie "tak". Przyjęcie weselne odbyło się w luksusowym hotelu Les Ottomans w Stambule i uczestniczyło w nim 350 gości. Elegancka suknia od Hakana Yildrima tuszowała brzuch panny młodej, która była wtedy w trzecim miesiącu ciąży. Pół roku później na świat przyszedł ich synek Ali.

Zdrada w genach?

Halit nigdy nie ukrywał, że w przeszłości lubił romanse. - Byłem bawidamkiem. Kolekcjonowałem kobiety i skakałem z kwiatka na kwiatek. Na szczęście ten mroczny etap mojego życia już się skończył - wyznał podczas jednego z wywiadów. Tłumaczył, że tego typu zachowania "odziedziczył" po ojcu, który wielokrotnie zdradzał jego matkę.

Zwykł też mawiać do syna: "Ożeń się, a jeśli wam nie wyjdzie, zostaw ją". Sam wprowadzał tę zasadę w życie, dlatego aż pięć razy brał ślub. Halit w porę się opamiętał.

- Nauczyłem się, że sekretem udanego związku jest szacunek. A zdrada jest jak nóż wbity w serce - podzielił się z prasą swoimi przemyśleniami. Dlatego na razie nie zanosi się na to, żeby miał dorównać ojcu ilością podbojów miłosnych.

Sposób na kryzys

 Jednak Berguzar trudno zapomnieć o jego burzliwej przeszłości. Szczególnie że Halit zostawił dla niej żonę, więc zawsze istnieje ryzyko, że sytuacja się powtórzy. Gdy w 2011 roku aktor rozpoczął pracę na planie "Wspaniałego stulecia", dostała epizodyczną rolę weneckiej wdowy, Moniki Teresy Gritti. Niestety, gdy zobaczyła swojego męża w otoczeniu pięknych kobiet tworzących jego harem, poczuła się zagrożona. Nie potrafiła zapanować nad zazdrością i urządziła mu karczemną awanturę. To jednak nie był koniec - para musiała udać się na terapię małżeńską.

- Zazdrość Berguzar zagroziła naszemu związkowi. Ale nie mogłem dopuścić do tego, by kryzys zakończył tę piękną historię i oddalił mnie od mojego syna. Nie mógłbym bez nich żyć. Kerel, zapytana o kryzys w małżeństwie, odparła krótko.

- Jestem zazdrosna, ale potrafię sobie z tym radzić. Rodzina jest dla mnie najważniejsza. By nie drażnić żony, Halit zaczął ostrożniej dobierać role i planować pracę tak, żeby więcej czasu spędzać w domu. Zresztą Ergencowi również nieobca jest zazdrość. Berguzar od pięciu lat gra bowiem w serialu "Karadayi" z przystojnym Kenanem Imirzalioglu. Nie brakuje tam gorących scen erotycznych, co nie podoba się mężowi pięknej aktorki. Dlatego ignoruje on kolegę po fachu i omija go szerokim łukiem podczas oficjalnych imprez.

Prawdziwa sielanka


Chociaż posiadają status gwiazd, Halit i Berguzar starają się wieść spokojne życie oraz zapewnić pięcioletniemu Aliemu normalne dzieciństwo. Mieszkają w 200-metrowym dwupoziomowym apartamencie kupionym od brata aktorki.

Często wybierają się na spacery z dwoma psami, przy okazji robiąc zakupy na okolicznym targu. Korzystają również z komunikacji miejskiej, wzbudzając duże zainteresowanie pasażerów.

Lubią razem gotować, śpiewając największe hity Michaela Jacksona. Alí marzy o rodzeństwie, dlatego jego rodzice planują drugie dziecko. Muszą jednak uwzględnić kolejną ciążę w swoich napiętych grafikach...


akw

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje