Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9979
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie" odc. 286. Zaatakowana Nurbanu cudem uchodzi z życiem

Pomimo upływu lat od premiery, serial "Wspaniałe stulecie" w dalszym ciągu wzbudza gorące emocje wśród widzów. Akcja serialu przenosi nas w czasy największego rozkwitu imperium Osmańskiego. Co spotka piękną Hürrem i Sulejmana Wspaniałego w 286 odcinku serialu? Dowiedz się tego z naszego streszczenia.

Turecki serial kostiumowy opowiada o historii sułtana Sulejmana Wspaniałego. Fabuła serialu skupia się na jego miłości do pięknej Hürrem. Mimo że serial zadebiutował na małym ekranie już w 2014 roku, TVP zdecydowało się na przypomnienie go widzom. Dzięki temu możemy ponownie śledzić losy bohaterów i przeżywać ich historie. Dzięki pięknej scenografii oraz bogatym kostiumom widzowie mogą poczuć klimat przepychu i docenić niepowtarzalny klimat serialu. Obecnie na antenie możemy zobaczyć czwarty sezon serialu. Co wydarzyło się w 286 odcinku "Wspaniałego stulecia"?

Reklama

"Wspaniałe stulecie" odcinek 286 - streszczenie

W 286 odcinku będziemy mieli szansę dowiedzieć się, jak doszło do ataku na Nurbanu. Kobieta zaatakowana przez Dilsah cudem uchodzi z życiem. Sułtanka zaczyna się domyślać, że pomysłodawcą tego czynu była Hurrem. Selim po usłyszeniu podejrzeń, nie zamierza w nie wierzyć.

Mihrimah zauważa na swoim ciele podejrzaną wysypkę. Zaniepokojony sułtan decyduje się na wezwanie do niej Pedra, młodego medyka z Hiszpanii. Zazdrosnemu Rustemowi nie podoba się to.

Książę Bajazyd jest uwodzony przez Defne. Czy kobiecie uda się go zdobyć?

 "Wspaniałe stulecie" odcinek 286. Kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 286 "Wspaniałego stulecia" będzie można zobaczyć już w piątek 5 maja o godzinie 11:00. Serial emitowany jest na kanale TVP Kobieta. Powtórkę tego odcinka będzie można także obejrzeć tego samego dnia o godzinie 19:30.

Serial można również zobaczyć na kanale TVP 1. Należy jednak liczyć się z tym, że odcinki są tam wyświetlane ze znacznym opóźnieniem, a premierę 286 odcinka serialu będzie można zobaczyć dopiero za kilka tygodni.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś prężą opalone ciała na plaży. Internauci zachwyceniMagdalen Ogórek ofiarą oszustwa! Gwiazda TVP pilnie apeluje do Polaków

Sonia Bohosiewicz po rozstaniu z mężem diametralnie zmieniła wygląd! Nie wszystkim się spodobało

INTERIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy