Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9959
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Nurbanu trafia do lochu. Bajazyd chce przejąć władzę w Manisie

„Wspaniałe stulecie” to serial turecki, który przyciąga przed ekrany mnóstwo widzów. Wszyscy z zaciekawieniem śledzą kolejne losy sułtana Sulejmana Wspaniałego i wybranki jego serca, pięknej Hürrem. W kolejnym odcinku serialu Mihrunnisa zostaje porwana, a książę Mustafa wyrusza na jej poszukiwania. Z kolei Nurbanu trafia do lochu. Jaki jest tego powód? Co jeszcze wydarzy się w serialu? Prezentujemy opis i streszczenie odcinka 232 „Wspaniałego stulecia”.

"Wspaniałe stulecie" to popularny turecki serial, opowiadający piękną, ale też momentami smutną historię miłości Sulejmana Wspaniałego i Hürrem. Widzów przyciąga nie tylko sama opowieść, ale też atmosfera serialu. Mocne charaktery, skomplikowane intrygi, piękne stroje - to wszystko zadecydowało o sukcesie produkcji. "Wspaniałe stulecie" było emitowane po raz pierwszy w TVP1 od października 2014 roku do kwietnia 2016 roku. Po latach stacja postanowiła przypomnieć produkcję. Co wydarzy się w odcinku 232 serialu "Wspaniałe stulecie"? Oto streszczenie i opis odcinka.

Reklama

"Wspaniałe stulecie" odc. 232. Streszczenie: Porwanie Mihrunnisy. Książę Mustafa rusza na ratunek

Ludzie Rüstema paszy porywają Mihrunnisę. Książę Mustafa wyrusza więc na jej poszukiwania. Sam Rüstem wyjeżdża zaś wreszcie do Hercegowiny. Do tej pory odwlekał wyjazd, z uwagi na chorobę Mihrimah.

Nurbanu przeżywa trudne chwile. Zostaje wtrącona do lochu. Wszystko dlatego, że książę Selim zobaczył ją na targu w towarzystwie wdowy po zamordowanym kupcu. Tymczasem do Manisy przyjeżdża książę Bajazyd. Ma w planach usunięcie brata i zajęcie jego miejsca. Dowiaduje się, że strażnicy Selima zabili kupca na targu. Czy uda mu się przejąć władzę?

"Wspaniałe stulecie" odcinek 232. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Odcinek 232 "Wspaniałego stulecia" zostanie wyemitowany na kanale TVP Kobieta w niedzielę 12 marca 2023 roku o godzinie 11:00. Powtórka odcinka pojawi się na antenie jeszcze tego samego dnia, o godzinie 19:30.

Serial "Wspaniałe stulecie" można obejrzeć również na kanale TVP1. Odcinki emitowane są tam jednak ze sporym opóźnieniem. Epizod 232 powinien zostać wyemitowany 31 marca 2023 roku o godzinie 14:00. Dnia 3 kwietnia o godzinie 6:05 zostanie wyemitowana powtórka serialu.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali.

Czytaj też: 

"Pingwin": Po sieci krążą zdjęcia z planu. Colin Farrell jest nie do poznania 

"Bracia" od 8 marca w serwisie Polsat Box Go. Gwiazdy na premierze serialu 

"The Windsors": Komediowy serial sparodiuje koronację Karola III

Zobacz też: 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama