Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9848
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Niespodziewany ślub Bajazyda. Co na to Hürrem?

Intryga z zatrutym kaftanem ma swoje dalsze konsekwencje. Dodatkowo może się okazać, że wpłynie nie tylko na sytuację w haremie, ale nawet relacje międzynarodowe całego imperium. Jaką rolę odegra w sprawie Elqas Mirza? Sprawdź, co wydarzy się w 249 odcinku serialu „Wspaniałe stulecie”, a także dowiedz się kiedy i gdzie obejrzeć ten epizod.

Serial "Wspaniałe stulecie" opowiada historię życia i panowania sułtana Sulejmana Wspaniałego. Skupia się na politycznych intrygach, zawirowaniach miłosnych oraz walce o władzę. Przedstawiono w nim wiele postaci historycznych m.in. Roksolana czy Pargali Ibrahim Pasza. Jest oglądany na całym świecie, szczególnie w krajach arabskich, Rosji oraz w Europie Wschodniej i Południowej.

"Wspaniałe stulecie" odc. 249 — streszczenie

Syn sułtana, książę Selim (Engin Öztürk), spotyka się potajemnie z zamężną kobietą. Ponadto łamie przyrzeczenie i kolejny raz zaczyna nadużywać alkoholu. Niespodziewanie dla wszystkich dochodzi do ślubu drugiego syna sułtana, księcia Bajazyda (Aras Bulut İynemli) z córką sułtanki Hatice i Pargali Ibrahima Paszy sułtanką Huricihan (Burcu Özberk). Mimo braku zgody od sułtana Sulejmana Wspaniałego (Halit Ergenç), sułtanka Hürrem (Vahide Perçin) postanawia wrócić do seraju.

Reklama

Torturowany przez Rüstema Paszę (Ozan Güven) Tuğrul Bey, znany jako Jastrząb, otrzymuje ratunek od syna Sulejmana i sułtanki Mahidevran - księcia Mustafy (Mehmet Günsür). Wielki wezyr Imperium Osmańskiego chce zaprzyjaźnić się z bratem perskiego szacha Tahmaspa I, Elkasem Mirzą (Pamir Pekin), który przebywa w Konstantynopolu, poszukując sojuszników do obalenia rządów swojego brata.

"Wspaniałe stulecie" odc. 249. Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki dramat historyczny "Wspaniałe stulecie" jest emitowany zarówno na antenie TVP 1, jak i TVP Kobieta. 249. odcinek będzie można obejrzeć na TVP Kobieta 29 marca o godzinie 11:00 oraz 19:30. W przypadku TVP 1 widzowie będą musieli dłużej poczekać na emisję 249. epizodu przygód sułtana Sulejmana i Hürrem. Emisja jest zaplanowana na 26 kwietnia o godzinie 14:00. Dzień później - 27 kwietnia o godzinie 6:00 - będzie można obejrzeć powtórkę w telewizyjnej "Jedynce".

Zobacz także:

"Akacjowa 38": Manuela zostaje zaatakowana. Czy Germán ją uratuje?

"Dziedzictwo": Czy Seher uda się ponownie spotkać z Yusufem?

"Zakazany owoc": Sahika wraca do domu Kayi. Leyla krytykuje Yildiz

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wspaniałe stulecie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy