Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9979
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie". Niespodziewana ciąża i intrygi wobec Bajazyda

W odcinku 290 "Wspaniałego stulecia" Mihrimah wezwie medyka, a zazdrość Rüstema będzie coraz bardziej narastać. W nowym odcinku "Wspaniałego stulecia" Nurbanu nie zaprzestanie swoich intryg względem Bajazyda. Do czego posunie się młoda sułtanka? Jakie będą skutki romansu Bajazyda i Dafne?

"Wspaniałe stulecie" to turecki serial, który był emitowany w Polsce w 2014 roku. Już wtedy kostiumową produkcję oglądało ponad 2 miliony widzów. Ponowna transmisja "Wspaniałego stulecia" rozpoczęła się w kwietniu 2022 roku i trwa do dziś. 

Akcja "Wspaniałego stulecia" rozgrywa się za czasów panowania sułtana Sulejmana, który sprawował władzę przez 46 lat. Sulejman był bardzo wpływowym władcą, który prowadził korzystne działania polityczne dla swojego kraju.

Reklama

Głównym wątkiem "Wspaniałego stulecia" jest miłość pomiędzy sułtanem Sulejmanem, a niewolnicą Roksolaną. Kobieta będąc w haremie, przyjmuje imię Hürrem i staje się ulubienicą władcy. Z czasem Hürrem zostaje sułtanką, a także bardzo wpływową kobietą w Imperium Osmańskim. 

"Wspaniałe stulecie" odcinek 290 - streszczenie

W odcinku 290 "Wspaniałego stulecia" Mihrimah zrobi wszystko, aby ponownie odwiedził ją młody, przystojny medyk. Jej działania nie spodobają się zakochanemu w kobiecie Rüstemowi, który będzie bardzo zazdrosny. Z kolei Sulejman otrzyma informację o rezygnacji z tronu Karola V

W odcinku 290 "Wspaniałego stulecia" Nurbanu nieprzerwanie będzie kontynuować swoje intrygi względem Bajazyda. Przypomnijmy, że w odcinku 285 wysłała do księcia nałożnicę - szpiega Dafne, której udało się uwieść mężczyznę. 

W odcinku 290 "Wspaniałego stulecia" Nurbanu nakaże Dafne, aby otruła Bajazyda. Zacznie używać wobec niej szantażu, a dodatkowo w całą sytuację zaangażuje księcia Selima. 

W nowym odcinku "Wspaniałego stulecia" szantażowana Dafne będzie usiłowała otruć Bajazyda, jednak bezskutecznie. W odcinku 290 okaże się, że Dafne jest w ciąży.

"Wspaniałe stulecie" - gdzie i kiedy oglądać?

Odcinek 290 "Wspaniałego stulecia" będzie można obejrzeć 9 maja, czyli we wtorek na kanale TVP1 oraz TVP Kobieta. Nowy odcinek "Wspaniałego stulecia" zostanie wyemitowany o godzinie 11:00 oraz o 19:30 w TVP Kobieta, a także o godzinie 14:00 w TVP1. 

Powtórki tego tureckiego serialu dostępne są na platformie streamingowej TVP VOD. Możemy znaleźć tam wszystkie odcinki "Wspaniałego stulecia". Jeden odcinek trwa około 60 minut. 

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

CZYTAJ TAKŻE:

"M jak miłość": Serial znika z anteny! Dlaczego nie ma nowych odcinków?

Quiz: Jak dobrze znasz serial "Przyjaciele"? Sprawdź się!"

Zakazany owoc": Odc. 211 streszczenie: Halit bankrutem, a Yildiz milionerką

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy