Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9979
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Meryem Uzerli po latach. Tak dziś wygląda niezapomniana sułtanka Hurrem

Meryem Uzerli przed laty wcieliła się w niezapomnianą sułtankę Hurrem w jednym z najpopularniejszych tureckich seriali - "Wspaniałe stulecie". Aktorka nagle zrezygnowała z roli, ponieważ na własnej skórze przekonała się, że życie w blasku sławy nie należy do najłatwiejszych. Co robi dziś i jak wygląda? Zobaczcie sami.

Serial "Wspaniałe Stulecie" oglądało 40 mln widzów w 60 krajach. Serialem zachwycili się również polscy widzowie. Jego niekwestionowaną gwiazdą była rudowłosa sułtanka Hurrem. W jej postać wcielała się piękna Meryem Uzerli. Jej urodą i talentem zachwycał się cały świat, a międzynarodowe wytwórnie walczyły, by podpisywać z nią kontrakty. Aktorka odeszła z serialu po trzeciej serii. Niektórzy fani do dzisiaj nie mogą się pogodzić z jej decyzją.

Reklama

Meryem urodziła się i wychowywała w Niemczech. Marzyła o aktorstwie od najmłodszych lat. Jej karierze pomogły... problemy ze zdrowiem. Gdy miała 14 lat, trafiła do szpitala, gdzie czekała ją operacja wycięcia wyrostka. Los sprawił, że na tym samym oddziale leżał pewien aktor teatralny. Meryem zdradziła mu, że też marzy o tym, by grać. Artysta dał jej numer telefonu i powiedział: "Zadzwoń, kiedy uznasz, że jesteś gotowa". Stało się to dwa lata później. W efekcie Uzerli pracowała z nim nad wieloma rolami. W wieku 17 lat zdecydowała, że będzie zdawać na studia aktorskie. Młoda studentka była lubiana zarówno przez studentów, jak i wykładowców. Chociaż często spóźniała się na zajęcia, to przykładała się do nauki.

Niestety, na własnej skórze przekonała się, że branża aktorska nie należy do najłatwiejszych. Gdy przez kilka lat nie dostała żadnej poważnej propozycji, postanowiła zatrudnić się w call center. W międzyczasie chodziła na castingi, wydarzenia branżowe z nadzieją, że ktoś ją w końcu dostrzeże.

"Wspaniałe stulecie": Niezapomniana sułtanka Hurrem

O castingu do tureckiej produkcji powiedział jej jeden ze znajomych. Meryem bez chwili zastanowienia poleciała do Stambułu. Rolę Hürrem dostała niemal od ręki. "Znaleźliśmy dokładnie to, czego szukaliśmy" - miał powiedzieć jeden z twórców "Wspaniałego stulecia". Piękna aktorka była przekonana, że z produkcją zwiąże się na kilka tygodni, została kilka lat. Serial sprawił, że z dnia na dzień stała się sławna. Najpierw tureckie, a następnie światowe media, zachwyciły się rudowłosą pięknością. Aktorka miała świat u swych stóp. 

Po trzecim sezonie niespodziewanie postanowiła pożegnać się z serialem. Fani oraz znajomi aktorki nie kryli zaskoczenia, była przecież u szczytu sławy. Mało kto wiedział, że za zyskaną w szybkim czasie popularność, Uzerli zapłaciła słoną cenę. Chociaż na planie i poza nim wszyscy traktowali aktorkę jak gwiazdę, to tęskniła za domem. Samotność i przepracowanie odbiły się na jej zdrowiu psychicznym.

"Wspaniałe stulecie": Co Meryem Uzerli robi dziś?

Aktorka wiedzie obecnie szczęśliwe życie z ukochanym, który jest Amerykaninem. Mieszkają razem w Berlinie. W styczniu 2021 r. po raz drugi została mamą. Meryem Uzerli raczej unika prasy, ale chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie, gdzie śledzi ją 7,5 mln osób.

Śledząc profil na Instagramie aktorki można zauważyć, że lubi ona eksperymentować z wyglądem. Fani aktorki uważają, że niepotrzebnie zaczęła poprawiać urodę. 

Ostatnio zwrócili uwagę na okrągłe rysy twarzy, zaczęli podejrzewać, że Uzerli znów ingeruje w swój wygląd. Choć większość obserwatorów jest zachwycona nowym wyglądem aktorki, pod zdjęciami pojawiają się niepochlebne komentarze: "Proszę, nie rób więcej operacji plastycznych" - brzmi jeden z nich. "Czemu zmieniasz wygląd? Byłaś taka piękna jako Hurrem" - napisała fanka.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wspaniałe stulecie | Meryem Uzerli
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy