Reklama

Muhtesem Yuzyıl

Wspaniałe stulecie

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9016
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Kwestia najwyższej wagi

W ubiegłym roku została mamą. Nur Fettahoğlu twierdzi, że idealnie spełnia się w tej roli. Nie ukrywa jednak, że chce już wrócić na ekran.

Najtrudniej było pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Wiele kobiet po ciąży ma problem z nadwagą, ale dla aktorki była to sprawa kluczowa. Nur Fettahoğlu - czyli sułtanka Mahidevran ze "Wspaniałego stulecia" - słynęła bowiem dotąd z nienagannej, posągowej figury i nie zamierzała ze swego atutu rezygnować.

Wszędzie z wózkiem

Reklama

Na szczęście dziś po niepożądanych przydatkach nie pozostał już nawet ślad. Mogli to na własne oczy zobaczyć goście niedawnego festiwalu gwiazd w Bejrucie, gdzie Nur otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki. Oczywiście przy tej okazji artystka nie mogła się opędzić od pytań: jakim sposobem udało się jej odzyskać dawną sylwetkę?

- Wszystkim się wydaje, że stosowałam jakąś drakońską dietę. A to nieprawda - wyznaje Nur.

- Moja metoda była bardzo prosta: dużo ruchu! O to akurat przy małym dziecku nietrudno. Dopóki moja córeczka nie nauczyła się chodzić, woziłam ją wszędzie wózkiem. Nawet nie wiem, kiedy wszystkie te kilogramy same zniknęły. Czy rzeczywiście krzątanina przy małej Elisie wystarczyła?

Nie jest tajemnicą, że Nur Fettahoğlu jest zapaloną sportsmenką. Od dawna trenuje boks, upraw

ia też chętnie jogę i pilates. Być może tu również należy upatrywać źródeł jej znakomitej kondycji.

- Tęsknię już za aktorstwem - zwierza się Nur.

- Dostałam nawet kilka propozycji. Wiem jednak, że kiedyś te seriale może oglądać moje dziecko. Wybór odpowiedniej roli może zająć mi trochę czasu...

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje