Reklama

Muhtesem Yuzyıl

Wspaniałe stulecie

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 8849
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Drastyczna zmiana głównej bohaterki!

20 listopada obejrzymy odcinek, w którym Hurrem wraca do serialu. Jednak w tej roli nie wystąpi już piękna Meryem Uzerli.


Reklama


Niektórzy ją kochają, inni nienawidzą, ale jedno jest pewne - obok rudowłosej Hurrem trudno przejść obojętnie. Duża w tym zasługa nie tylko samej bohaterki, lecz również wcielającej się w nią Meryem. Niestety, osobiste problemy aktorki sprawiły, że nie dotrwała do końca serialu.

Wymuszony zwrot akcji

Gdy Uzerli, która wychowywała się w Niemczech, wyjechała do Turcji, by nagrywać "Wspaniałe stulecie", czuła się tam bardzo samotna. Dlatego myślała, że dzięki biznesmenowi Canowi Atesowi wreszcie zadomowi się w kraju przodków. Jednak okazało się, że jej ukochany jest niestabilny emocjonalnie.

Meryem wpadła przez niego w depresję i raz o mały włos nie odebrała sobie życia! Kiedy zaszła w ciążę, jej związek się rozpadł. Kobieta postanowiła wrócić do Niemiec i tam urodzić dziecko (o szczegółach przeczytacie TUTAJ)

Przyparci do muru producenci wymyślili wątek porwania Hurrem. W sułtankę, która pojawia się po latach, wcieliła się Vahide Percic, o 18 lat starsza od Meryem.

Fani nie byli zadowoleni z tej zmiany i masowo wyrażali swoje oburzenie w internecie. Czy Polscy widzowie zaakceptują nową Hurrem?


akw

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wspaniałe stulecie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje