Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9966
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Czy próba zabójstwa księcia Mehmeta się powiedzie?

Serajem wstrząsnęła informacja o śmierci siostry sułtana — sułtanki Hatice. Mimo splotu strasznych okoliczności Sulejman Wspaniały podejmuje decyzję o kolejnej wyprawie wojennej. Do czego doprowadzi potajemne spotkanie sułtanki Mahidevran z Ilyasem? Sprawdź, co wydarzy się w 218. odcinku serialu „Wspaniałe stulecie”.

Wspaniałe stulecie (oryg. turecki: Muhteşem Yüzyıl) to turecki serial kostiumowy, który został wyprodukowany w latach 2011-2014. Obraz opowiada o życiu i panowaniu Sulejmana I Wspaniałego. Zdobył ogromną popularność w Turcji, a także poza granicami tego kraju, co zaowocowało powstaniem jego kontynuacji oraz spin-offów.

"Wspaniałe stulecie": odcinek 218 — streszczenie

Zaufany żołnierz księcia Mehmeta (Gürbey İleri), janczar Ilyas, namawia zarządcę Manisy na wspólną wyprawę na polowanie. Podczas wyjazdu nieudolnie próbuje zabić syna sułtana. Władca Imperium Osmańskiego wyrusza na kolejną wojnę. Przed wyprawą odsuwa się od krajowej polityki ze względu na rozpacz związaną z zaginięciem sułtanki Hürrem (Vahide Perçin) i śmierci sułtanki Hatice (Selma Ergeç). Sułtanka Mihrimah (Pelin Karahan) zwraca się z prośbą do sułtańskiego szambelana o dalsze poszukiwania jej matki. Malkoçoğlu Balı Bey (Burak Özçivit) prosi sułtana Sulejmana (Halit Ergenç) o wydanie zgody na opuszczenie stolicy. Przed wyruszeniem na wyprawę wojenną wojska janczarskie kolejny raz okazują swoje przywiązanie do księcia Mustafy (Mehmet Günsür), co nie podoba się sułtanowi.

Reklama

"Wspaniałe stulecie": odcinek 218. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Wspaniałe stulecie" można obejrzeć na antenie TVP Kobieta. Odcinek 218. zostanie wyemitowany w środę 22 lutego 2023 roku o godzinie 19:30. Powtórkę stacja będzie transmitowała dzień później, we czwartek 23 lutego 2023 rok, o godzinie 11:00.

Opowieść o władcy Imperium Osmańskiego będzie można także obejrzeć we czwartek 9 marca 2023 roku na antenie TVP 1 o godzinie 14:00. Powtórka w jedynce zostanie wyemitowana dzień później, w piątek 10 marca o godzinie 6:00.

Czytaj również:

"Akacjowa 38" odcinek 32. Czy Manuela popełni samobójstwo?

"Przysięga": Beyhan wynosi się z domu Emira. Narin poznała płeć swoich dzieci

"Zakazany owoc": Halit chce wrócić do Yildiz. Czy ich małżeństwo przetrwa?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wspaniałe stulecie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy