Muhtesem Yuzyıl

Wspaniałe stulecie

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 8694
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Czy policjant wygra z Paszą?

Nie da się ukryć, że bez Ibrahima „Wspaniałe stulecie” nie jest już takie samo, jak kiedyś. Okan Yalabik nie chce jednak, by widzowie widzieli w nim tylko Paszę z Pargi.

Ze swoją najsłynniejszą kreacją pożegnał się 16 stycznia 2013 roku. I to z wielką pompą! Tuż po nakręceniu sceny, w której Ibrahim ginie z rąk nasłanych morderców, członkowie obsady "Wspaniałego stulecia" przenieśli się z planu do eleganckiej tawerny "Liman" (czyli "Portowej") tuż nad Bosforem. Tam właśnie odbył się bankiet pożegnalny na cześć Okana Yalabika.

Reklama

Dla wielu gości była to jedyna w swoim rodzaju okazja, by towarzyszyć mu podczas imprezy. Aktor bowiem przyznaje, że nie jest typem balowicza. Unika przyjęć, wolny czas najchętniej spędza w domu. Jeśli to możliwe, zaszywa się w ciemni fotograficznej, gdzie wśród klisz i odczynników w staromodny sposób wywołuje zdjęcia.

Stroni nawet od Internetu; w odróżnieniu od większości kolegów po fachu nie ma nawet konta na Twitterze. Swoje prywatne sprawy stara się utrzymywać w tajemnicy, choć wiadomo np., że na początku tego roku rozstał się z prezenterką Hande Doğandemir, a nowej towarzyszki jak dotąd nie znalazł.

Okan Yalabik niechętnie opowiada o sobie, woli raczej mówić o postaciach, które odgrywa. A w tej dziedzinie nie ma sobie równych. Swego czasu, występując w teatralnej adaptacji "39 stopni", wcielił się aż w kilkanaście osób! Ostatnio znów zmienił skórę - od 22 października tureccy widzowie mogą oglądać go w serialu "Analar ve Anneler" (Matki i matrony), w którym gra odpychającego policjanta (zdj. na górze). Ibrahim jednak wciąż nie daje o sobie zapomnieć.

We wrześniu w Katarze odbyła się wystawa poświęcona Imperium Osmańskiemu i "Wspaniałemu stuleciu". Paszy z Pargi nie mogło na niej zabraknąć, podobnie zresztą jak serialowego Sulejmana, Halita Ergença. Czy Okan Yalabik kiedykolwiek uwolni się od tej roli?


KLC

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje