Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9979
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Buntownicy atakują sułtankę Hürrem

„Wspaniałe stulecie” to cieszący się ogromną popularnością serial turecki, opowiadający o panowaniu sułtana Sulejmana Wspaniałego i o jego miłości do pięknej Hürrem. W najnowszym epizodzie wybranka serca sułtana znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie. Czy przeżyje napaść buntowników? Prezentujemy opis i streszczenie odcinka 287 serialu „Wspaniałe stulecie”.

"Wspaniałe stulecie" to turecki serial, cieszący się ogromną popularnością w wielu krajach na całym świecie. Produkcja podbiła serca Polaków nie tylko dzięki wyrazistym postaciom, ale również wspaniale ukazanym wnętrzom czy ubiorom oraz ciekawie poprowadzonej fabule. Skomplikowane intrygi i zwroty akcji, bazujące na prawdziwej historii — to wszystko sprawiło, że wiele osób z zapartym tchem śledziło kolejne odcinki. "Wspaniałe stulecie" emitowane było przez TVP1 po raz pierwszy od października 2014 roku do kwietnia 2016 roku. Po latach zdecydowano się na ponowną emisję, a każdy odcinek znów przyciąga przed ekrany licznych widzów. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie? Oto streszczenie i opis odcinka 287 serialu "Wspaniałe stulecie".

Reklama

"Wspaniałe stulecie" odc. 287. Streszczenie: Buntownicy zagrażają życiu Hürrem. Czy sułtanka przeżyje?

Wróżbitka przepowiada sułtance Hürrem, że jeden z jej synów zabije drugiego. Hürrem jest tym poruszona. W dodatku w wyniku spisku, zaplanowanego przez sułtankę Fatmę, wokół domu, w którym znajduje się Hürrem, gromadzą się buntownicy. Chcą zabić sułtankę. Kobieta znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie i zostanie przez nich uwięziona.

Książę Bajazyd również będzie przeżywał trudne chwile. Pożyczy złoto od lichwiarek i o pomoc w spłacie długu będzie musiał poprosić siostrę, Mihrimah. O jego problemach finansowych dowie się jednak faworyta księcia Selima, Nurbanu. Postanowi pokrzyżować jego plany.

"Wspaniałe stulecie" odcinek 287. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial turecki "Wspaniałe stulecie" emitowany jest na antenie TVP1 i TVP Kobieta. Odcinek 287 produkcji widzowie będą mogli zobaczyć na kanale TVP Kobieta w sobotę 6 maja 2023 roku, o godzinie 19:30. Na antenie TVP1 odcinki emitowane są z opóźnieniem. Epizod 287 pojawi się na antenie dopiero w czerwcu.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali.

Czytaj też:

"The Crown": Są pierwsze zdjęcia z szóstego sezonu serialu Netfliksa! 

"Akacjowa 38": German zrywa z Manuelą. Cayetana wyrzuca dziewczynę 

"Czarne lustro" wraca z szóstym sezonem. Jest pierwszy zwiastun!

Zobacz też:

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy