Reklama

Włatcy móch

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 330
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Drwią sobie z Mroczków

Bracia Mroczek znów nie mogą zaznać spokoju. Tym razem drwią z nich... bohaterzy popularnej kreskówki.

"Dlaczego ja muszę zawsze szukać tych pieprzonych bliźniaków?" - zastanawia się Mostowiak. To nie cytat z serialu "M jak miłość", którego Mostowiak jest jednym z bohaterów. To fragment kreskówki dla dorosłych "Włatcy Móch".

Reklama

"To nie są zwykli bliźniacy. To bracia Mrok. Muszę ich powstrzymać (...) Oni chcą zniszczyć nasz świat" - ostrzega Mostowiak. "Jeśli ciemnawi bliźniacy, bracia Mrok odtańczą swój taniec pod gwiazdami, nastąpi koniec świata".

Główni bohaterowie kreskówki (Anusiak, Konieczko, Maślana i Czesio) jadą czołgiem z odsieczą do braci Mrok. W jaki sposób? Mogą ich unicestwić poprzez "zaparcie na szkło". Po drodze zatrzymują się m.in. w pubie u Stefana. Ostatecznie bohaterom kreskówki nie udaje się pokonać braci Mrok, którzy ujawniają się w roli... umarlaków.

Na koniec odcinka "Deszcze niespokojne" możemy przeczytać krótkie oświadczenie: "(...) Wszystkie postacie są prawdziwne, a ich podobieństwo jest celowe i zamieżwione. A jak mają jakieś wonty to nie trzeba było się pchać do telewizji".

MWMedia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje