Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
Ocena
serialu
4
Przeciętny
Ocen: 143
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": Zło powróciło! Pierwszy zwiastun 2. sezonu

Na tę wiadomość fani serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" czekali od dawna. Pojawiły się zdjęcia, zwiastun oraz plakat drugiego sezonu. "Zło, pradawne i potężne, powróciło. Szykujcie się!". Co tam się będzie działo? Kiedy serial zadebiutuje na Prime Video?

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" - zwiastun drugiego sezonu!

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" to jedna z najpopularniejszych produkcji Prime Video. Serial zobaczyło już ponad 100 mln fanów na całym świecie. Choć opinie na temat produkcji były różne, wiadome było, że powstanie drugi sezon.

We wtorek w Nowym Jorku platforma Amazon Prime Video pokazała pierwsze zdjęcia, zwiastun oraz plakat 2. sezonu serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Zobacz zwiastun 2. sezonu!

Reklama

Platforma zaprezentowała również plakat do 2. sezonu, na którym można zobaczyć Charliego Vickersa w roli złowrogiego Saurona.

Zwiastun 2. sezonu pokazuje podróż bohaterów do Drugiej Ery i rosnące wpływy Saurona, który kontynuuje swoją mściwą misję w dążeniu do zdobycia pełnej władzy. "Zło, pradawne i potężne, powróciło. Szykujcie się!" - brzmią pierwsze słowa, jakie można usłyszeć. Trailer ujawnia również długo wyczekiwane tworzenie kolejnych Pierścieni Władzy, które mają umożliwić Suronowi zniewolenie wszystkich ludów Śródziemia.

W produkcji ponownie pojawią się tacy bohaterowie, jak Galadriela, Elrond, Książę Durin IV, Arondir i Celebrimbor.

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" - najdroższy serial w historii

O produkowanym przez platformę Amazon Prime Video serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" było głośno od momentu zlecenia jego produkcji. Powodem był obłędny budżet szacowany nawet na miliard dolarów (sam pierwszy sezon kosztował 465 milionów, a od początku było wiadome, że na nim historia ta się nie zakończy). Sprawiło to, że stał się on z miejsca najdroższym serialem w historii.

Jego premierę obejrzało aż 25 milionów widzów, a potem zsumowana oglądalność przekroczyła granicę 100 milionów widzów.

Serial wprowadza widzów do Drugiej Ery Śródziemia. Akcja rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami opisanymi przez J.R.R. Tolkiena w "Hobbicie" oraz "Władcy Pierścieni", zabiera widzów do ery, w której formowały się wielkie moce. Widzowie podążają z bohaterami od Mglistych Gór, przez elfie lasy Lindon, aż po królestwo Númenoru i inne odległe tereny Śródziemia.

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" - kiedy premiera drugi sezonu?

Gdzie i kiedy można będzie obejrzeć drugi sezon serialu "Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy"? Produkcja zadebiutuje na Prime Video na całym świecie w czwartek, 29 sierpnia 2024 roku, w ponad 240 krajach.

Osiem odcinków 1. sezonu jest dostępnych wyłącznie na Prime Video.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama