Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

Ocena
serialu
3
Fatalny
Ocen: 80
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy": Sir Lenny Henry chwali Amazona

Sir Lenny Henry, brytyjski komik, którego już wkrótce zobaczymy w serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy", otwarcie pochwala sposób, w jaki zostaną przedstawione postaci z powieści Tolkiena. Aktor jest zadowolony, że tym razem obsada będzie zróżnicowana rasowo.

Sir Lenny Henry ciepło wypowiada się o serialu

Henry, który w latach 70. i 80. zasłynął jako komik, w produkcji Amazona opartej na powieściach J.R.R. Tolkiena wcielił się w Sadoca Burrowsa, harfoota (protohobbita). Jeszcze przed premierą produkcji, która zaplanowana jest na ten piątek, aktor postanowił podzielić się z fanami tym, co najbardziej spodobało mu się w nowej wersji historii o hobbitach.

Aktor przyznał, że jest zachwycony tym, jak bardzo nowa wersja odbiega od oryginalnych filmów pod względem wyborów obsadowych. Przypomnijmy, że w serialu pojawią się postaci różnorodne rasowo, a nie tak jak było w przypadku filmowych wersji, gdzie występowali aktorzy jedynie o jasnych karnacjach.

Reklama

"Ma to związek z tym, że jest XXI wiek; ludzie chcą zobaczyć siebie" - mówił.

Gwiazdor jest zadowolony z faktu, że branża rozrywkowa zmienia się w ostatnich latach pod tym kątem. Jak przyznaje, jeszcze kilkanaście lat temu czuł się osamotniony w dążeniu do wprowadzenia różnorodności w świecie filmowym.

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": O czym opowie serial?

"Nadchodzący serial Amazon Studios po raz pierwszy przeniesie na ekran heroiczne legendy Drugiej Ery Śródziemia. Akcja tego epickiego dramatu rozgrywać się będzie tysiące lat przed wydarzeniami znanymi z 'Hobbita' i 'Władcy pierścieni'. Zabierze widza do świata, w którym wykuwane były potężne siły, królestwa zmierzały w stronę swojej chwały, ale i upadku, niezwykli bohaterowie stawali przed próbami, nadzieja wisiała na cieniutkim włosku, a najwięksi złoczyńcy, jacy kiedykolwiek powstali spod pióra Tolkiena, zagrażali światu pogrążeniem go w ciemności" - można przeczytać w oficjalnym opisie serialu.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama