Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
Ocena
serialu
4
Przeciętny
Ocen: 146
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazda serialu nie powróci w drugim sezonie "Pierścieni Władzy"!

W zbliżającym się drugim sezonie "Pierścieni Władzy" nie zobaczymy jednej ważnej postaci. Aktorka postanowiła zrezygnować z roli, a powody swojej decyzji wyjaśniła na Instagramie.

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": Drugi sezon już wkrótce

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" to jedna z najpopularniejszych produkcji Prime Video. Serial zobaczyło już ponad 100 mln fanów na całym świecie. Choć opinie na temat produkcji były różne, wiadome było, że powstanie drugi sezon.

Zwiastun 2. sezonu pokazuje podróż bohaterów do Drugiej Ery i rosnące wpływy Saurona, który kontynuuje swoją mściwą misję w dążeniu do zdobycia pełnej władzy. "Zło, pradawne i potężne, powróciło. Szykujcie się!" - brzmią pierwsze słowa, jakie można usłyszeć. Trailer ujawnia również długo wyczekiwane tworzenie kolejnych Pierścieni Władzy, które mają umożliwić Suronowi zniewolenie wszystkich ludów Śródziemia. 

Reklama

Nowe odcinki widowiska Prime Video zadebiutują 29 sierpnia. Jak wiemy, do obsady dołączyli m.in. Ciaran Hinds, Rory Kinnear i Tanya Moodie. W drugim sezonie zabraknie niestety Nazanin Boniadi.

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": Aktorka rezygnuje z roli

Nazanin Boniadi, wcielająca się w uzdrowicielkę Bronwyn w pierwszym sezonie serialu, zdecydowała się na odejście z serii. Fani zauważyli już jej nieobecność w zwiastunie najnowszych odcinków. Po spekulacjach, czy na decyzję aktorki wpłynęła jej działalność na rzecz for #WomanLifeFreedom, Boniadi zamieściła na Instagramie post, w którym wyjaśniła powody rezygnacji z roli w produkcji Prime Video.

"Nie zdecydowałam się na powrót w drugim sezonie ‘Pierścieni Władzy’. Decyzja nie była w żaden sposób związana z faktem, że priorytetem uczyniłam  rolę rzecznika i walkę za ludzi w mojej ojczyźnie, którzy ryzykują wszystkim walcząc o wolność" - pisze.

"W trakcie swojej kariery byłam wierna takim wartościom jak szczerość, empatia oraz uczciwość. Moja postać, Bronwyn, dzieliła te same idee, pragnąć sprawiedliwego świata. Dlatego tak mocno się z nią utożsamiałam. Nie mogę się doczekać, aż będą mogła podzielić się z wami moimi ostatnimi projektami" - dodaje Boniadi.

Jak informuje serwis Deadline, roli Bronwyn nie zagra nowa aktorka.

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": O czym opowiada serial?

"(...) Serial Amazon Studios po raz pierwszy przeniesie na ekran heroiczne legendy Drugiej Ery Śródziemia. Akcja tego epickiego dramatu rozgrywać się będzie tysiące lat przed wydarzeniami znanymi z 'Hobbita' i 'Władcy pierścieni'. Zabierze widza do świata, w którym wykuwane były potężne siły, królestwa zmierzały w stronę swojej chwały, ale i upadku, niezwykli bohaterowie stawali przed próbami, nadzieja wisiała na cieniutkim włosku, a najwięksi złoczyńcy, jacy kiedykolwiek powstali spod pióra Tolkiena, zagrażali światu pogrążeniem go w ciemności" - można przeczytać w oficjalnym opisie serialu.

Zobacz też: Serial kostiumowy z domieszką romansu i fantasy! Mocna premiera na Prime Video

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Prime Video
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy