Reklama

Big Little Lies

Wielkie kłamstewka

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 84
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wielkie kłamstewka": Nicole Kidman miała kompleksy z powodu swojego wzrostu

Australijska aktorka, która przez lata uchodziła za jedną z najbardziej atrakcyjnych gwiazd Hollywood, w młodości miała ogromne kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Ich przyczyną było to, że Kidman była znacznie wyższa od swoich rówieśników.

Nicole Kidman to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych gwiazd Hollywood. Ciesząca się uznaniem fanów i krytyków laureatka Oscara, nagrody BAFTA i czterech Złotych Globów zaliczana jest zarazem do grona najpiękniejszych aktorek Fabryki Snów. Okazuje się, że Kidman, która mimo ukończonych 53 lat wciąż może poszczycić się nienaganną figurą, w przeszłości zmagała się z kompleksami właśnie na punkcie swojego wyglądu. Powodem takiego stanu rzeczy był mocno wyróżniający ją na tle rówieśników wzrost.

Reklama

"Już jako nastolatka byłam bardzo wysoka - mając 13 lat mierzyłam 177 cm. Brakowało mi pewności siebie, miałam wiele obaw w związku z tym, jak wyglądam" - wyznała gwiazda w rozmowie z brytyjskim magazynem "Glamour".

Kidman wkrótce zobaczymy w ekranizacji broadwayowskiego musicalu "The Prom", którego akcja rozgrywa się podczas balu maturalnego. Z tej okazji aktorka wróciła wspomnieniami do własnego balu maturalnego. Postanowiła wówczas podkreślić swoje mocne strony i włożyła niekonwencjonalną kreację.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama