Wielkie kłamstewka Big Little Lies
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 92
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wielkie kłamstewka": Córka Nicole Kidman wyrosła na piękną kobietę!

W latach 90. Tom Cruise i Nicole Kidman byli najpopularniejszym małżeństwem w show-biznesie. Ich rozwód dla wielu był szokiem. Para wychowywała wspólnie dwoje adoptowanych dzieci. Po rozwodzie Isabellą i Connorem zajął się Tom. Aktor uniemożliwiał byłej żonie kontakt z pociechami, które tak jak ojciec są gorliwymi scjentologami. Dzieci aktorskiej pary żyją z dala świateł reflektorów. Niedawno Bella opublikowała selfie, na którym widać, że wyrosła na piękną kobietę.

Bella - córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman

Selfie Belli mieliśmy okazję zobaczyć na jej Instagramie. Córka Nicole Kidman ogląda mecz Euro 2020 Anglia - Dania. Dziewczyna mieszka obecnie w Londynie i kibicowała Anglikom i nie zawiodła się - wynik 2:1. 

Bella Jane Kidman Cruise urodziła się w 1992 roku. Niezwykle rzadko dzieli się informacjami o swoim życiu prywatnym. Jej zdjęcie pojawiło się na Instagramie (w relacji) pierwszy raz od roku. Chociaż mało kiedy, mamy okazję zobaczyć jej własne fotografie, to jako artystka z prawdziwego zdarzenia, córka Cruise'a chętnie prezentuje swe prace w Internecie. 

Reklama

Dziecko sławnych rodziców

Tom i Nicole pobrali się pod koniec 1990 roku. W czasie trwania małżeństwa adoptowali dwoje dzieci: Isabellę "Bellę" Jane i syna Connora - urodzony w 1995 roku. Aktorzy rozwiedli się w 2001 roku. Podobno jednym z powodów rozstania, było rosnące zainteresowania Cruise'a scjentologią.

Po rozwodzie dziećmi zajął się Tom. Aktor uniemożliwiał byłej żonie kontakt z pociechami. Poskutkowało to drastycznym pogorszeniem ich relacji z matką. Nicole Kidman nie została zaproszona na ślub własnej córki w 2015 roku. Bella Cruise poszła w ślady ojca i jest aktywną działaczką kościoła scjentologicnzego. Jej brat, Connor Cruise jest zapalonym wędkarzem i również scjentologiem.

Kidman, deklarująca katolicyzm, nie chciała by jej dzieci zostały wychowane w duchu kościoła sjentologicznego, ale szanuje ich wybór. Nie wiadomo, jak obecnie wyglądają relacje aktorki z dziećmi.

Autor: Judyta Nowak

INTERIA/RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy