Reklama

Big Little Lies

Wielkie kłamstewka

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 65
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ile gwiazdy zarabiają na rozstaniach? Najgłośniejsze rozwody

Słowa przysięgi małżeńskiej, tak chętnie wypowiadane, nie zawsze jednak mają odzwierciedlenie w prawdziwym życiu. Medialne związki, śluby, a także rozstania są częstym zjawiskiem w showbiznesie. Nierzadko te afery ciągną się w nieskończoność. I właśnie tak, mimo rozwodu, przepychanka między Johnnym Deppem a Amber Heard trwa dalej. Pamiętacie najdroższe i najgłośniejsze rozwody gwiazd?

Mel Gibson i Robyn Moore

Mel Gibson wraz z żoną, Robyn, poznali się wcześnie, kiedy oboje dopiero rozpoczynali swoje kariery. Ich staż to 28 lat małżeństwa i siedmioro dzieci! Jednak liczne nieporozumienia doprowadziły do złożenia pozwu rozwodowego przez żonę aktora. 

Reklama

Powodem były “różnice nie do pogodzenia". Wcześniej para żyła w separacji już od dłuższego czasu. Czara goryczy przelała się po aresztowaniu Mela przez policję. 

Aktor został zatrzymany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i wykrzykiwanie antysemickich haseł.

Po prawie trzech latach separacji Robyn wytoczyła potężne działo. Wynajęła prawniczkę, Laurę Wasser, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród gwiazd, jeśli chodzi o sprawy rozwodowe. 

Mel Gibson musiał zapłacić byłej żonie połowę swojego majątku, czyli około 450 milionów dolarów. To prawie 1,5 miliarda złotych! Bez wątpienia był to jeden z najdroższych rozwodów na świecie!

O Tomie Cruisie można by wiele opowiadać. Jego związki rozpadały się jeden za drugim. Co jest tego przyczyną? Pierwszą żoną aktora była Mimi Rogers, która wprowadziła go w scjentologię. Chociaż związek nie przetrwał długo, to aktor pozostał wierny sekcie. 

Później związał się z Nicole Kidman, z którą wziął ślub w 1990 roku. Aktorka jednak nie do końca przekonała się do scjentologii, która ostatecznie stała się jednym z powodów rozwodu pary. 

Podobno Kidman nie oddała się temu wyznaniu tak, jak Cruise tego chciał. Dodatkowo nalegał na zaangażowanie w scjentologię dzieci. W uratowaniu związku nie pomógł również udział w kontrowersyjnym filmie "Oczy szeroko zamknięte". 

Po rozwodzie Kidman wpadła w depresję, a gazety rozpisywały się o jej ciężkim stanie zdrowia. Cruise’a oskarżano o przemoc w związku, nadużywanie alkoholu i narkotyków. Jednak informacji tych nigdy nie potwierdzono.  

Podczas rozwodu Toma Cruise’a reprezentował ojciec Laury Wasser, Dennis Wasser. Sławny prawnik uchronił aktora przed zapłaceniem Nicole Kidman 100 milionów dolarów - równowartości połowy swojego majątku. Według plotek aktorka Nicole odeszła z 85 milionami dolarów, co wcale nie wygląda tak źle! 


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje