Reklama

"Wiedźmin": Światowa premiera 2. sezonu! Na czerwonym dywanie plejada gwiazd!

Wszyscy fani "Wiedźmina" z pewnością niecierpliwie czekają na premierę 2. sezonu. Na niecałe trzy tygodnie przed debiutem nowego sezonu serialu, platforma Netflix zorganizowała uroczystą premierę z głównymi gwiazdami produkcji. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Henry Cavill, Anya Chalotra oraz Freya Allan. Jak prezentowały się gwiazdy? Mamy zdjęcia!

"Wiedźmin 2": Uroczysta premiera

Oficjalne wydarzenie odbyło się 1 grudnia na Leicester Square w Londynie. Uroczystość miała formę hybrydową - fani z całego świata mogli nie tylko oglądać transmisję, ale także zadawać pytania. Całość odbyła się w leśno-wiedźmińskiej scenerii. Na wydarzeniu zaprezentowano krótki filmik, podsumowujący pierwszy sezon i przypominający fabułę. Nie zabrakło również fragmentu premierowego odcinka serialu.

Całość wydarzenia opierała się głównie na wywiadach z obsadą aktorską oraz realizacyjną. Na pytania dziennikarzy i fanów odpowiadał m.in. Henry Cavill, który ku uciesze fanów, zdecydował się krótko opisać swoją postać.

Reklama

"Wiedźmin": Co wydarzy się w drugim sezonie?

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

"Wiedźmin 2": Gdzie i kiedy oglądać?

Premiera drugiego sezonu serialu "Wiedźmin" odbędzie się na platformie Netflix już 17 grudnia 2021 roku. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama