"Wiedźmin": Nowa aktorka w prequelu hitu Netflixa!

Do obsady netflixowego "The Witcher: Blood Origin" dołączyła nowa aktorka. Fani są zachwyceni!

O dołączeniu Sophii Brown do obsady miniserialu "The Witcher: Blood Origin" fani przygód Geralta z Rivii dowiedzieli się z Twittera.

"Sophia Brown dołącza do obsady jako Éile - elitarna wojowniczka, będąca bardem - którą do powrotu na ścieżkę wojaczki zmuszą chęć zemsty i poszukiwanie odkupienia". Wszystko wskazuje na to, że w świecie "Wiedźmina" szykuje się niezłe zamieszanie!


"The Witcher: Blood Origin" - fabuła

"The Witcher: Blood Origin" jest prequelem historii, którą możemy śledzić w netflixowym hicie pod tytułem "Wiedźmin". Widzowie będą mieli okazję przenieść się do ery elfów. 1200 lat przed narodzinami Geralta dochodzi do Koniunkcji Sfer. Na Kontynencie zaczynają panoszyć się przerażające potwory, a świat ludzi i elfów łączą się ze sobą. Wtedy też pojawia się pierwszy wiedźmin.

Reklama

"The Witcher: Blood Origin" - pozostali aktorzy

Michelle Yeoh wcieli się w rolę Scían - mistrzyni szermierki, ostatniej przedstawicielki wędrownych elfów. Kiedy nadarzy się okazja, by odzyskać święty miecz, który został odebrany jej plemieniu, wojownicza Scían podejmie się szaleńczej misji odzyskania artefaktu. Czy uda jej się pokonać przeciwności losu?

Laurence O'Fuarain wystąpi jako Fjall - członek klanu, rywalizującego z plemieniem Scían. Urodzony wśród wojowników, których misją jest ochrona władcy, będzie musiał zmierzyć się z własną przeszłością...

Prace nad miniserialem "The Witcher: Blood Origin" zaczęły się w maju.


Zobacz też

"Wiedźmin": Powstanie jeszcze pięć sezonów? Fani mają na co czekać

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy