Reklama

"Wiedźmin": Maciej Musiał i Freya Allan. Czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń?

Po ogłoszeniu obsady "Wiedźmina" media społecznościowe rozgorzały od dyskusji na temat udziału w produkcji Macieja Musiała. Kogo zagrał? Z kim na planie najbardziej się zaprzyjaźnił?

Maciej Musiał w serialu "Wiedźmin" wcielił się w postać sir Lazlo, bohatera, który nie pojawił się w opowiadaniach ani sadze Andrzeja Sapkowskiego. Postać ta została stworzona specjalnie na potrzeby produkcji.

Reklama

Na podstawie wszystkich materiałów promocyjnych (zwiastuny, zdjęcia), jakie media otrzymały przed premierą, można było wywnioskować, że Lazlo będzie jedną z postaci, które odegrają ważną rolę w wątku księżniczki Cirilli (Freya Allan). Kim jest jego bohater?

Jak się okazuje, fani nieco przewidzieli to, jaką rolę zagra Maciej Musiał. Jego sir Lazlo to jeden z rycerzy, który próbuje pomóc wydostać się Ciri z miasta podczas oblężenia Cintry.

I niestety na tym jego rola się... kończy. Dosłownie.

Szkoda, że twórcy nie zdecydowali się wykorzystać okazji i trochę bardziej zbudować oraz wyeksponować jego postać zamiast od razu "złożyć go w ofierze" Nilfgaardowi, a później "użyć go" w paru retrospekcjach.

Choć nie poszczęściło mu się na ekranie, to wygląda na to, że aktor dobrze bawił się na planie. Złapał bowiem, sądząc po aktywności w mediach społecznościowych, dobry kontakt z Freyą Allan.

Maciej Musiał i Freya pojawili się ostatnio razem na  spektaklu "Cyrano de Bergerac", w którym główną rolę zagrał Jamec McAvoy. Zdjęcie ze spotkania opublikowała na swoim Instagramie Freya w listopadzie br.

Przeczytajcie recenzję nowego "Wiedźmina"!

Oczywiście fani od razu zaczęli spekulować na temat tego, czy młodych aktorów łączy coś więcej. Pod zdjęciem można przeczytać m.in. takie komentarze jak "You two !!!!", "Beautiful!!!!", "No ładnie się Maciek zakręcił", "Love seeing these two smiles together", "Piękna para", "W sumie to szipuje", "lepiej wybrać nie mogłeś", "Glad you had fun! Can't wait for the premiere guys".

Aktorzy często także komentują swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Na przykład pod jednym z pierwszych zdjęć z "Wiedźmina",  na którym mogliśmy zobaczyć sir Lazlo, Freya napisała: "Ayyy" i dodała emotkę "ogień". Maciej Musiał odpisał: "at your service" (do usług).


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama